УЄФА відповіла Одесі

УЄФА не збирається судитися з Одесою і вважає своє рішення абсолютно прозорим і остаточним.

Представники УЄФА не мають наміру приїжджати до Одеси з візитом і переглядати своє рішення по містах-претендентах на проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Таку заяву в своєму листі мерові Одеси Едуарду Гурвіцу зробив Генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор.

"Беручи до уваги рішення Виконавчого комітету УЄФА, ми не вважаємо за потрібне робити надалі будь-які візити до Одеси у зв'язку з Євро-2012", - заявив Девід Тейлор.

У відповідному листі меру Одеси Генсекретар зазначив, що УЄФА не збирається судитися з Одесою і вважає своє рішення абсолютно прозорим і остаточним.

"Таким чином, ми повинні відмовити в прийомі будь-яких претензій з Вашої сторони", - підкреслив Девід Тейлор.

У листі також йдеться: "На протязі 18 місяців декілька питань, пов'язаних з інфраструктурою в вашому місті, продовжують залишатися невирішеними, незважаючи на те, що питання про них піднімалося неодноразово. Все це в підсумку і стало причиною рішення Виконавчого комітету УЄФА про відмову в наданні Одесі статусу офіційного приймаючого міста".

"Тим не менше, якщо Ви побажаєте, то завжди можете розраховувати на нас. Якщо у Вас виникне бажання відвідати Палац європейського футболу в місті Ньоні. Ми також завжди готові надати Вам усні роз'яснення об'єктивних причин, на яких базується рішення Виконавчого комітету УЄФА", - додав Девід Тейлор.

Нагадаємо, що 13 травня в Бухаресті був названий перелік міст України і Польщі, які прийматимуть матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Одеса вибула зі змагань.

Читайте також:

Янукович: будемо боротися за включення Одеси і Дніпропетровська в Євро-2012

Суркіс просить Ющенка заспокоїти Одесу та Дніпропетровськ

Мер Одеси поскаржився президенту ФІФА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: