УЄФА відстежуватиме матчі української Прем'єр-Ліги

УЄФА відвідуватиме матчі української Прем'єр-ліги в контексті визначення міст-господарів Євро-2012.

УЄФА, в контексті визначення міст-господарів Євро-2012, відстежуватиме матчі чемпіонату України в Донецьку, Києві, Львові та Харкові.

Про це повідомив віце-губернатор Харківської області Сергій Стороженко.

Зокрема, експерти УЄФА вивчатимуть в контексті Євро-2012 все, що пов'язане з проведенням матчів фінальної частини. Це, звичайно ж, дизайн і надійність, безпека і комфортність стадіону, доріг і часу евакуації глядачів, дотримання всіх регламентних норм, що стосуються прав громадян.

Не вислизне від їх уважного і дослідного ока санітарно-гігієнічне забезпечення, нормативи паркінгів, оснащення місць для преси, телебачення, пунктів харчування ті ін.

"У двох містах стадіони готові, в двох йде будівництво, але це не означає, що експерти не знайомляться з проектами, кресленнями, не висловлюють думок і пропозицій, у тому числі по вдосконаленню, - повідомив Стороженко. - Наприклад, у тому ж Харкові експерти наполягли на встановленні повноростових турнікетів, хоча проектом і вимогами УЄФА на той час вони ще не були передбачені".

Зазначимо, що недільний матч між харківським "Металістом" та київським "Динамо" у рамках 7-го туру Прем'єр-ліги відвідала група експертів УЄФА на чолі із Карлосом Лукасом.

Читайте також:

УЄФА затвердить чотири українські міста на Євро-2012

Почався продаж фальшивих квитків на Євро-2012

Платіні про Євро-2012: альтернативи Україні та Польщі немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: