УЄФА визнала договірними 200 матчів: 15 людей арештовані

Серед 200 доведених договірних матчів 12 було зіграно в Лізі Європи, а три - в Лізі чемпіонів.

УЄФА визнала договірними 200 футбольних матчів у Європі. При цьому в організації заявили, що дванадцять таких матчів було зіграно в Лізі Європи, а три - в Лізі чемпіонів.

Поліція Німеччини, Великобританії, Австрії та Швейцарії вже заарештувала 15 людей. Було вилучено готівки та майна та 1,5 мільйона доларів. Ще 200 осіб залишаються під підозрою німецької поліції.

В УЄФА поставили під сумнів результати матчів у першому та другому дивізіонах Німеччини, Туреччини, Швейцарії та ще кількох країн Європи.

"Унаслідок розслідування ми затримали групу зловмисників, які з початку 2009 року впливали на результати матчів у вищих дивізіонах європейських ліг. Вони підкупали суддів, тренерів та гравців. Злочинці наперед знали результати всіх матчів і використовували це у власних інтересах", прокоментував цю ситуацію Фрідгельм Алтанс, представник кримінальної поліції Німеччини.

Нагадаємо, раніше УЄФА назвала кілька матчів, учасники яких підозрюються у нечесному футболі. Зокрема, було проведене розслідування гри між македонським клубом "Побєда" та вірменським "Пюніком", що відбулася в 2004 році.

Читайте також:

УЄФА виявила договірні матчі в Лізі чемпіонів

Платіні: договірні матчі вбивають футбол

Українським футбольним суддям "світить" в'язниця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: