УЄФА залишила українські міста Євро-2012 без змін

УЄФА залишилася задоволена тими зусиллями, які прикладає уряд України з підготовки до чемпіонату.

У всіх чотирьох міст України є всі шанси прийняти Євро 2012. Такий підсумок засідання наглядової ради УЄФА з Євро-2012 в Україні та Польщі, яке завершилося у середу у Женеві.

Як сказав віце-прем'єр з питань підготовки до чемпіонату Борис Колесніков після засідання, "Все в наших руках. УЄФА залишилася задоволена тими зусиллями, які прикладає уряд України з підготовки до чемпіонату, і здивована, що за останні два місяці зроблено більше, ніж у попередні два роки".

За словами Колесникова, перспектива прийняти Євро-2012 зберігається для всіх чотирьох міст України - Києва, Львова, Донецька і Харкова. "Якщо ми всі будемо добре працювати, то чемпіонат буде проведено у всіх чотирьох містах. На даний момент я навіть не бачу можливості, що один або два міста втратять шанси на Євро", - сказав Колесников.

Віце-прем'єр також додав, що Україну чекають два найспекотніших літа. "Розраховую, що значні зміни будуть помітні вже в серпні-вересні, особливо киянам і львів'янам. А також в донецькому аеропорту".

Наступний "дедлайн" з перевірки готовності України до Євро-2012 буде у вересні цього року.

Нагадаємо, з готовністю українських міст до Євро-2012 до сих пір є проблеми. Найскладніша ситуація - з Києвом і Львовом. Побувавши в Україні з інспекцією на початку квітня, президент УЄФА Мішель Платіні поставив ультиматум: якщо в Києві не встигнуть вчасно здати стадіон, то Євро-2012 Україні не бачити. Колесников тоді ж заявив, що арену в столиці до чемпіонату здадуть в будь-якому випадку.

Читайте також:

Матчі Ліги чемпіонів і Євро-2012 обслуговуватимуть п'ять арбітрів

До Євро-2012 Київ закупить 500 тролейбусів і автобусів

Янукович створить фонд підтримки збірної України з футболу

До Євро-2012 в Україні з'явиться козацький маршрут

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: