УЄФА зобов'язав Львів вирішити проблеми з аеропортом до 31 липня

До 31 липня Львів має надати чітку логістику вирішення всіх питань по аеропорту

Концесійні умови, які запропонує держава, стануть ключовими і визначать, чи зацікавляться інвестори будівництвом терміналу Львівського аеропорту чи ні.

Під час презентації проектів з розбудови Міжнародного аеропорту "Львів" голова Львівської ОДА Микола Кміть наголосив, що сьогодні питання розбудови львівського терміналу – одне із ключових і місцева влада відіграла ключову роль у цьому плані, адже передала аеропорт у власність Міністерства транспорту і зв’язку. "На сьогодні зрозуміло, що аеропорт в державній власності, проте незрозуміло, яка структура буде відповідальна за будівництво, а не функціонування самого аеропорту", – зазначив Микола Кміть.

Він наголосив, що до кінця тижня потрібно сформувати структуру, яка буде відповідальна за розбудову аеропорту, роботу з інвесторами, контролюватиме будівництво і яка буде день в день працювати на цьому об’єкті. Він також додав, що потрібно визначити питання міжнародних консультантів, які співпрацюватимуть з інспекторами УЄФА по Львівському аеропорту.

Зазначимо, що у Львова залишилось не так багато часу ля вирішення питання аеропорту.

"Цієї суботи я отримав листа від Мішеля Платіні, в якому зазначається, що до 31 липня Львів має надати чітку логістику вирішення всіх питань по літовищу", - про це заявив мер міста Андрій Садовий.

Водночас, як зазначив міністр транспорту і зв'язку України Йосип Вінський, на сьогоднішню презентацію проекту з розбудови Міжнародного аеропорту "Львів" приїхало 36 потенційних інвесторів. Їх цікавить проект будівництва нового терміналу. За словами Вінського, цим проектом цікавляться, як українські, так і російські та іноземні інвестори. Вибиратимуть того, хто матиме гроші, адже вартість такого проекту - 100 млн. євро.

На запитання журналістів, які гарантії дасть держава, якщо до липня інвестора не буде знайдено, Йосип Вінський заявив: "Львівський аеропорт - це державна власність. Я вірю, що ми знайдемо інвестора, бо це цікавий і самоокупних об'єкт. Але, якщо з технічних причин це не вдасться, то безумовно, держава взяла на себе гарантії по проведенню "Євро-2012", і тоді термінал будуватиметься за гарантії держави. В якому форматі це буде відбуватися - визначимо пізніше. Але в мене немає сумніву, що всі проблеми з будівництвом терміналу ми розв'яжемо", - наголосив Йосип Вінський.

Згідно з графіком, будівництво терміналу має розпочатися у вересні цього року, а до цього часу має бути підписана інвестиційна угода.

Читайте також:

Дніпропетровськ оскаржить рішення УЄФА щодо Євро-2012

Україна отримала 6 зірок від УЄФА

Васюник і Суркіс - про вирішення проблем Євро-2012

ВідеоУ Львові показали новий аеропорт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: