Тренера Узелкова не пустили на бій підопічного в США

Тренеру В'ячеслава Узелкова Віталію Вдовкіну та його катмену Дмитрові Лучникову не віддали паспорти з візами, тому під час поєдинку з Шуменовим у США куток українця буде порожнім.

Беззмінний тренер українського боксера у напівважкій вазі В'ячеслава Узелкова Віталій Вдовкін не зможе бути присутнім на двобої свого підопічного проти чемпіона світу WBA Бейбута Шуменова, який відбудеться в ніч з 23 на 24 липня у США.

Також українець залишився без катмена і фахівця з тейпіруванню рук (з В'ячеславом вже кілька років працює кращий в СНД спеціаліст - російський катмен Дмитро Лучников). І Вдовкіну, і Лучникову за дивним збігом посольство США без пояснення причин затримало видачу їх закордонних паспортів з візами.

Причому документи вони подали вчасно, співбесіду пройшли, і у візах їм відмовлено не було. Лучников оформляв візу в американському посольстві в Москві, а Вдовкін - у Києві. Таким чином, Узєлков залишився без жодної людини в своєму кутку.

На даний момент промоутери українця в авральному порядку шукають катмена для роботи в кутку претендента, а ось одного секунданта вже знайшли. Виручити В'ячеслава у важкій ситуації погодився його давній знайомий - відомий у минулому боксер, багаторазовий чемпіон України в аматорах і призер чемпіонату світу Сергій Городничий, у якого за щасливим збігом обставин опинилася діюча американська віза. Він уже вилетів до США.

Також додамо, що Узелкову не був наданий необхідний у таких випадках перекладач, а ваги (річ, зовсім необхідна для боксера в перебігу декількох днів перед титульним боєм) були надані лише за кілька годин до офіційного зважування. У результаті Узелков, не знаючи свою вагу, "про всяк випадок" кілька днів харчувався впроголодь, щоб уникнути неприємного сюрпризу на зважуванні. На тлі цього всього чотириденна затримка з видачею талонів на харчування в місцевому готелі здалася претендента незначною дрібницею.

Ще одним чинником, несприятливим для українського боксера, може стати спека, яка стоїть зараз у Каліфорнії: денна температура зашкалює за 40 градусів за Цельсієм, а бій буде проходити на майданчику на відкритому повітрі (про що команді українця повідомили вже по прибутті до США). Тим часом, тренувальний табір Шуменова розташовувався в Лас-Вегасі під відкритим небом, у той час як Узєлков тренувався в закритому залі у Вінниці.

Незважаючи на перераховані вище мінливості, Узелков не втрачає присутність духу. За словами боксера, всі ці неприємні моменти лише здорово розпалили його, і тепер вінничанин збирається у ринзі гарненько повчити організаторів в особі Бейбута Шуменова правилами гостинності.

Читайте також:

Менеджер Повєткіна: Кличко висунув занадто багато умов

Бій між Кличком і Повєткіним скасовано

Віталій Кличко святкує День народження

Холіфілд: поб'ю Кличків і піду на пенсію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: