В Австрії та в Кореї сумують

Перемога російського Сочі в боротьбі за право приймати зимову Олімпіаду 2014 року викликала закономірне розчарування інших претендентів.

Розчарування
Південнокорейський Пхенчхан вже вдруге поспіль зупиняється за крок від Олімпіади
Корейці зустріли новину про обрання Сочі столицею Олімпійських ігор 2014 року гробовим мовчанням, а представники Австрії угляділи у виборі МОК підступи супердержав. 

Як заявив федеральний канцлер Австрії Альфред Гузенбауер, який знаходився в Гватемалі, "виникає питання, чи всі члени МОК вирішували по совісті". 

"Якщо відтепер претендувати на Олімпіаду зможуть тільки великі країни, олімпійський рух дуже багато втратить, - сказав австрійський канцлер. - Австрія "добре презентувала себе і померла у всій красі"

У свою чергу глава заявочного комітету "Зальцбург-2014" Гернот Ляйтнер оголосив, що Австрія "в черговий раз потрапила між жорен економічних супердержав". А відомий австрійський атлет Фелікс Готтвальд назвав рішення МОК "антиспортивним". 

А в цей час на іншій стороні земної кулі, в Південній Кореї, жителі Пхенчхана зустріли звістку про поразку гробовим мовчанням. Усвідомивши значення рішення, яке озвучив в Гватемалі президент МОК Жак Рогге, присутні на міській площі корейці покидали на землю прапори з написом "Пхенчхан 2014". 

"Це гірше, ніж чотири роки тому, тому що на цей раз ми дійсно думали, що переможемо", - гірко сказав один з жителів корейського міста. 

Нагадаємо, що Пхенчхан вже не вперше бере участь в боротьбі за право бути столицею крупних міжнародних змагань. У 2003 році він претендував на зимові Олімпійські ігри 2010 року, але поступився канадському Ванкуверу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: