В день відкриття "Арена Львів" порадує глядачів двома концертами

На гостей новозбудованої львівської євроарени, окрім феєричного шоу-відкриття, чекає концерт за участю іменитих львівських виконавців.

В день урочистого відкриття "Арени Львів", яке відбудеться у суботу, 29 жовтня, на гостей стадіону чекає одразу два концерти.

Перед початком церемонії відкриття біля стадіону відбудеться концерт іменитих львівських виконавців. За сценарієм концерту, який передуватиме грандіозному шоу, за 1,5 години тут проведуть 5 конкурсів, а для глядачів заспівають популярні львівські співаки.

"Львів'яни вже люблять цей стадіон. Це солідна, гонорова арена європейського рівня, до якої люди ставляться дуже патріотично. Адже у Львові справді люблять футбол", - поділився майбутній ведучий пре-концерту Влодко Лучишин.

А після заходу всі учасники події стануть свідками історичної події – урочистого відкриття новозбудованої арени.

Нагадаємо, що у грандіозній театралізованій розповіді про історію становлення міста Лева візьмуть участь близько 2000 людей. Також серед запрошених гостей: артисти французького цирку, львівські виконавці, українська співачка Руслана та американська поп-зірка Анастейша.

До того ж, на глядачів чекає яскраве піротехнічне та лазерне шоу. За сценарієм, шоу триватиме 1 годину 45 хвилин.

Читайте також:

Будівництво "Арени Львів" завершиться до кінця року

Янукович вирішив не відкривати "Арену Львів"

День до відкриття "Арени Львів": унікальні особливості стадіону

Найцікавіші факти про будівництво "Арени Львів"

Сотні львів’ян виконали танок напередодні відкриття євроарени (відео)

Залиште свій коментар

Наступна публікація