В Донецьку не знайшлося бажаючих будувати аеропорт до Євро-2012

Були проведені три тендери, але вони залишилися безрезультатними.

Віце-прем`єр-міністр України Іван Васюник допускає, що до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року аеровокзал у Донецьку збудують, зокрема із залученням державних коштів.

Про це він сказав 19 травня на прес-конференції в Донецьку після виїзного засідання з підготовки Донецька і Маріуполя до Чемпіонату Європи з футболу серед юнаків Євро-2009.

Віце-прем`єр зазначив, що процес залучення інвестора для будівництва Донецького аеропорту "триває вже не один рік і не один місяць". За його словами, "були проведені три тендери, але вони залишилися безрезультатними".

Іван Васюник пояснив, що сьогодні є домовленість з керівництвом області про те, що Донецьк представить у Кабінет міністрів розрахунки з даного інвестпроекту, після чого вже на державному рівні буде прийняте рішення про подальшу долю реалізації цього проекту.

"Ми домовилися з керівництвом Донецької області, з паном Плизнюком, з мером Донецька Олександром Лук'янченком за участю пана Бориса Колеснікова про те, що в найближчі 10 днів із залученням експертів керівна група Донецька проведе експертні оцінки існуючого проекту терміналу, оцінить прийняття цього проекту до практичної реалізації, - пояснив віце-прем`єр, - І через 10 днів ми зустрінемося в Кабінеті міністрів, щоб дати відповідь остаточно".

Крім того, Васюник зазначив, що про підсумкове рішення буде проінформовано УЄФА. Рішенням потрібно "підтвердити нашу можливість своєчасно реалізувати цей проект, а також підтвердити гарантії щодо фінансового забезпечення реалізації цього проекту", - уточнив віце-прем`єр.

"Після того, як ми побачимо з Донецька кінцеве бачення цього проекту, його вартості, ми будемо в уряді реально визначати джерела фінансування. Я допускаю, що такими джерелами фінансування можуть бути, зокрема, як гроші місцевого бюджету, так і частина грошей з державного бюджету", - додав Васюник, підкресливши, що "про це можна буде говорити тільки тоді, коли перед нами будуть конкретні пропозиції від керівництва області".

Нагадаємо, що обов'язковою умовою для участі Донецька в Євро-2012 є вирішення низки проблем з аеропортом.

Читайте також:

Польські ЗМІ: Україна нас знову випередила!

Символом Євро-2012 стане яйце

УЄФА подякувала Ющенку, Тимошенко та Литвину

УЄФА погрожує відібрати у Києва фінал Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: