В КХЛ виступатиме команда з України

Континентальна хокейна ліга і київський ХК "Будівельник" вже підписали протокол про наміри.

У наступному сезоні Континентальна хокейна ліга (КХЛ) може поповнитися українським клубом. Першою українською ластівкою у КХЛ може стати київський ХК "Будівельник", який поки що існує лише на папері.

Зокрема, КХЛ і ХК "Будівельник" вже підписали протокол про наміри. Згідно з цим документом клуб "Будівельник" має намір взяти участь у Чемпіонаті КХЛ в сезоні 2010-2011 рр., виконуючи правила, передбачені локальними нормативними актами Ліги.

Угодою передбачено, що КХЛ розгляне питання про прийняття клубу до складу учасників чемпіонату починаючи з наступного сезону, і має намір організовувати і брати участь у формуванні консолідованої позиції з питань розвитку європейського, континентального та світового хокею.

КХЛ і хокейний клуб "Будівельник" досягли домовленості про те, що остаточним терміном надання клубом фінансових гарантій у необхідному для участі в чемпіонаті Ліги обсязі, стане 1 квітня 2010.

Зазначимо, що найсильніший український хокейний клуб "Сокіл" свого часу міг виступати у російській Суперлізі, однак кияни не погодилися з певними умовами керівництва Ліги.

Читайте також:

"Сокіл" пролетів повз фінал Екстраліги

Російський фанат клюшкою розбив голову хокеїста під час матчу (відео)

У сезоні 2010/2011 хокейної Ліги чемпіонів не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: