В Києві представлено другого національного спонсора Євро-2012

У Києві відбулося урочисте представлення другого спонсора Євро-2012, яким стала компанія "Укртелеком".

30 травня в столиці України відбулося представлення другого національного спонсора чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Ним стала компанія "Укртелеком".

Відповідно до договору, компанія "Укртелеком" виконуватиме роль офіційного провайдера телекомунікацій під час Євро-2012.

Зокрема, компанія забезпечить усіма телекомунікаційними послугами більше 20 офіційних об’єктів УЄФА: зокрема, головний офіс МОК, готелі у приймаючих містах, де будуть розташовані міні штаб-квартири УЄФА, стадіони, аеропорти, вокзали та прес-центри.

"Укртелеком" надаватиме УЄФА сервіси з трансляції, відео- та аудіосигналів зі стадіонів, побудови міжнародної корпоративної мережі УЄФА для обміну даними, IP-телефонії та відео-конференц-зв’язку, побудови віртуальних мереж та медіа-агентств, виходу в Інтернет для УЄФА, меді агентств, журналістів.

Для надання сервісів УЄФА компанія розширить свої існуючі мережі – оптично-транспорту, IP-мережу, а також мережі фіксованого та мобільного зв’язку. Для передачі відео- та аудіосигналів зі стадіонів у Міжнародний трансляційний центр у Варшаві та у зворотному напрямку буде побудовано два незалежні канали до кожного стадіону загальною пропускною здатністю 100 Гбіт/сек, а два прикордонні переходи в Польщю будуть здатні передавати та отримувати сигнали для двох стадіонів.

Відзначимо, що в урочистому підписанні спонсорської угоди з УЄФА взяли участь виконавчий директор UEFA Events SA Девід Тейлор та Голова Правління ВАТ "Укртелеком" Георгій Дзекон, Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков, президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, директор турніру Маркіян Лубківський та операційний директор UEFA Events SA Мартін Каллен.

Нагадаємо, що 18 січня було представлено першого спонсора турніру – компанію "Епіцентр К". Вакантними залишаються ще два спонсорські місця, на які претендують чимало українських компаній.

Читайте також:

Блохін: завдання збірної України - перемога на Євро-2012

Італійці назвали Львів українською перлиною Євро-2012

До Євро-2012 УЄФА проведе в Україні сім заходів

У червні міста-господарі Євро-2012 прикрасять в стилі чемпіонату

Українці розкупили найдорожчі квитки на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: