В Лондоні представили талісман Олімпіади-2012

Талісманами літньої Олімпіади-2012 у Лондоні стали дві однооких істоти металевого кольору.

Організатори лондонської Олімпіади-2012 19 травня представили талісмани майбутніх ігор. Ними стали дві однооких істоти металевого кольору.

Імена істот, Венлок (Wenlock) і Мендевілль (Mandeville), були обрані невипадково. Як зазначає BBC News, в селі Мач Венлок в XIX проводилися спортивні ігри, які надихнули П'єра де Кубертена на створення всесвітніх Олімпійських ігор. Госпіталь Стоук Мандевілль в графстві Букінгемшір у свою чергу, нібито був місцем народження Параолімпійських ігор.

Як талісман Олімпіади, Венлок носить на руках п'ять браслетів, за кількістю олімпійських кілець. Мендевілль у свою чергу формою своєї голови повторює символ Параолімпійських ігор. Під лобами у обох істот горять жовті ліхтарі, що схожі на аналогічні знаків на дахах лондонських таксі.

Талісмани Олімпіади були створені художником Майклом Морпурго. За словами голови Комітету з організації Олімпійських ігор-2012 у Лондоні Себастьяна Коу, при виборі талісманів враховувалася думка фокус-груп, що складалися з дітей та сімейних пар.

Зокрема, Коу розповів, що діти не дуже бажали бачити талісманами Олімпіади тварин і хотіли, щоб у них була власна історія.

Читайте також:

Україна допоможе Росії з підготовкою до Олімпіади-2014

ООН проти Олімпійських ігор та чемпіонатів світу

Рейтинг найсексуальніших спортсменок Олімпіади-2010

ВідеоВ Лондоні представили талісман Олімпіади-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: