В Росії ліквідують футбольну команду "інопланетян"

Клуб російської Прем'єр-ліги раменський "Сатурн" буде ліквідовано відповідно до рішення Адміністрації Московської області.

Футбольний клуб "Сатурн" з Раменського, який з 1999 року грає в російській Прем'єр-лізі, буде ліквідовано.

Смертний вирок "Сатурну" було підписано на засіданні Адміністрації Московської області, яка 30 грудня прийняла рішення про розформування клубу. Згідно з розпорядженням керівництва регіону, Іван Пирський звільнений з посади виконуючого обов'язки генерального директора клубу.

31 грудня о 10:00 в Раменському відбудуться збори співробітників клубу. На ньому буде представлений новий керівник, який займеться процесом ліквідації "Сатурна".

При цьому, колишнє керівництво клубу провело успішні переговори з потенційним спонсором, який обіцяв погасити борг у розмірі 800 млн. рублів перед Московською обласною інвестиційною трастовою компанією і забезпечити достойний бюджет в новому сезоні. Умовами потенційного інвестора було побажання керівництву регіону погасити поточні борги за 2010 рік перед співробітниками і футболістами клубу, а також продаж бази в Кратові і передача стадіону в управління клубу. Однак адміністрація області не пішла на ці умови, вирішивши ліквідувати клуб.

Остаточне рішення про вихід "Сатурна" з російської Прем'єр-ліги буде прийнято в середині січня. Оскільки рішення про виключення клубу можуть прийняти тільки загальні збори Прем'єр-ліги. При цьому щоб провести засідання зборів необхідно повідомити всіх його членів за п'ять днів. А у зв'язку з новорічними святами зробити це вдасться ближче до середини наступного місяця.

Читайте також:

"Шахтар" купить бразильського нападника за 10 мільйонів євро

Матеус переходить у "Дніпро"

Супергол Аршавіна не допоміг "Арсеналу" (відео)

Хацкевич очолив "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: