В Росії представили 10 талісманів Олімпіади в Сочі (фото)

Експертне журі обрало 10 фінальних варіантів для талісману XXII зимових Олімпійських ігор-2014 в Сочі.

7 лютого експертне журі, складене із російських зірок спорту і шоу-бізнесу, представило 10 фінальних варіантів для талісману XXII зимових Олімпійських ігор-2014 в Сочі.

Боротьбу за право називатися талісманом Олімпіади-2014 продовжили Заєць, Дельфін, Білий ведмідь, Бурий ведмідь, Снігур, Леопард, Сніжок / сніжинка / крижинка, Сонце, Чоловічки і Дід Мороз. А у фінал конкурсу на талісман Паралімпіади вдалося дістатися Матрьошці / Неваляшці, Дельфіну та Снігуру.

Кожен талісманчик, перетворений на мультиплікаційного персонажа, отримав 30 секунд в ефірі Першого російського каналу на те, щоб коротко розповісти про себе і попросити глядачів голосувати саме за себе, а не за когось іншого.

Переможець конкурсу, який буде офіційним талісманом Олімпіади, стане відомий 26 лютого. Його визначить всенародне голосування.

Якщо два або більше талісмани наберуть однакову кількість голосів, то за словами голови журі Костянтина Ернста, в такому випадку сочинські Ігри отримають не одного талісмана, а, в залежності від результату виборів, двох або навіть трьох.

Відзначимо, що у фінальний список не ввійшов персонаж, який у Росії давно вже асоціюється з Олімпійськими іграми - Чебурашка. Як пояснила член експертного журі, заступник голови Держдуми РФ Світлана Журова, Чебурашка залишився поза конкурсом ... через авторські права.

Читайте також:

До Олімпіади-2012 в Україні підготують 108 елітних спортсменів

В новорічну ніч представлено логотип Олімпіади-2016

Колесніков обіцяє найкращі Олімпійські ігри в історії

Україна взялася готувати заявку на отримання Олімпіади-2022

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: