В Україні буде ще три національних спонсори Євро-2012

На завершальній стадії переговори із двома українськими компаніями. Ще одне місце залишається вакантним.

УЄФА має намір підписати угоди із ще трьома національними спонсорами чемпіонату Європи-2012, імена яких буде оголошено найближчим часом. Про це повідомив під час оголошення першого національного спонсора  Євро-2012 виконавчий директор UEFA Events S.A. Девід Тейлор.

За словами чиновника УЄФА, сьогодні на завершальній стадії переговори із ще двома українськими компаніями. Ще одне місце залишається вакантним.

Коментуючи підписання угоди між Європейським футбольним союзом та компанією "Епіцентр К" – першим національним партнером Євро-2012, Віце-прем’єр-міністр - Міністр інфраструктури України Борис Колесніков зазначив, що це історична подія для нашої молодої країни. "Україна – молода країна з молодою економікою. Тому визначення українського спонсора Євро-2012 виводить на новий рівень ставлення бізнесу до національних проектів", – наголосив Борис Колесніков.

"Двері УЄФА відкриті. На статус спонсора треба визначатися іншим національним компаніям. Для цього  у них залишається  не багато часу - максимум весна", - зазначив Віце-прем’єр.

Читайте також:

НСК "Олімпійський" відкриють на День незалежності

Львів запровадить 30 туристичних маршрутів до Євро-2012

Червоний діамант став символом Донецька до Євро-2012

Президент Польщі продає місце у своїй ложі на стадіоні Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: