В Україні можливі два футбольних чемпіонати

Микола Томенко переконаний, що конфлікт довкола Прем’єр-ліги може призвести до проведення двох чемпіонатів України з футболу.

Микола Томенко
УНІАН
Микола Томенко
Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко переконаний, що непроста ситуація між керівниками футбольних клубів та, зокрема, нинішній конфлікт довкола Прем’єр-ліги, можуть призвести до проведення двох чемпіонатів України з футболу.

"На жаль, в минулому році вже був створений небезпечний і шкідливий для українського спорту прецедент – проведення двох чемпіонатів з баскетболу. Цей факт негативно вплинув на виступи національної збірної України з баскетболу та завдав шкоди іміджу українського баскетболу в цілому. А спортивна громадськість, на жаль, залишила поза увагою ситуацію у вітчизняному баскетболі", - сказав пан Томенко.

Віце-спікер наголосив, що сьогоднішній конфлікт між керівниками футбольних клубів та дискусії про статус професійної футбольної ліги можуть завершитися не лише створенням та проведенням двох чемпіонатів України з футболу, а й перекреслити реалізацію проекту "Євро-2012".

"Можна лише уявити собі реакцію футбольної Європи на ситуацію, коли країна не здатна провести власний національний чемпіонат, що тоді говорити про готовність провести змагання для кращих європейських національних збірних", - наголосив Томенко.

З огляду на це, Томенко звернувся до спортивної громадськості та керівництва Національного олімпійського комітету з проханням втрутитися в ситуацію, яка склалася, і не допустити подальшого розколу між громадськими інститутами, що опікуються проблемами футболу та на належному рівні провести чемпіонат України з футболу.

Нагададаємо, що у понеділок, 6 липня, Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв рішення, що Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-ліга" визнано недійсною і буде призупинено шляхом ліквідації.

Читайте також:

Суркіс скликав термінове засідання Виконкому ФФУ

Гендиректор "Шахтаря": у футболі настає анархія

Коломойський: Прем'єр-ліга не є суб'єктом футбольного права

Данілов: в українському футболі колапс і анархія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: