В Україні створено новий керівний орган Євро-2012

Віднині питаннями організації Євро-2012 в Україні опікуватиметься Місцевий організаційний комітет "Євро–2012 Україна".

Віднині питаннями організації Євро-2012 в Україні опікуватиметься Місцевий організаційний комітет "Євро–2012 Україна" - відповідне рішення прийнято на засіданні Виконкому ФФУ. Директором організаційного комітету обрано Маркіяна Лубківського.

"Я усвідомлюю ті важкі завдання, які покладено на Місцевий організаційний комітет. Враховуючи обставини, що склалися, робота буде не проста, але я готовий до цього. Я переконаний, що Євро-2012 – це визначний міжнародний проект, який матиме величезне значення для України у разі його успішної організації", - сказав новообраний Директор турніру.

Президент ФФУ Григорій Суркіс зазначив: "Маркіян Лубківський – це професійна, фахова людина, що має всі необхідні якості для виконання покладених на нього завдань".

У складі Оргкомітету планується створення чотирьох структурних підрозділів. Цього року штат комітету включатиме в себе близько 25 осіб, одначе до 2012 року тут працюватиме вже близько 250 співробітників. Натомість Виконавчу дирекцію Євро 2012 було ліквідовано.

"Відповідно до Статуту, в структурі ФФУ функціонувала Виконавча дирекція, яка провела ґрунтовну та копітку роботу з підготовки документації для УЄФА. Тепер вона, фактично, свої функції виконала, оскільки під егідою УЄФА зараз створено два Місцеві оргкомітети: один – у Києві, другий – у Варшаві. Звичайно, ми дуже вдячні команді Виконавчої дирекції за проведену роботу", - наголосив перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко.

Читайте також:

Гостей Євро-2012 поселять в гуртотижках і селах

Україна заплатить за євродороги 40 мільярдів гривень

Тимошенко: підготовка до Євро-2012 проводиться успішно

Ющенко вимагає від Черновецького фінал Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: