В Україні створено першу професійну велокоманду

Знаменитий велогонщик Маріо Чіполліні робитиме промоушн новоствореної велокоманди "ІСД" у світі велоспорту.

У Донецьку відбулася презентація першої в історії України професіональної велокоманди. Нова італійсько-українська стайня матиме назву "ІСД". В її складі виступатимуть, серед інших, італієць Джованні Вісконті та українці Дмитро Грабовський, Андрій Гривко і Денис Костюк. На презентації команди широкому загалу продемонстрували і форму, в якій виступатимуть гонщики "ІСД".
 

Велоспорт
"ІСД" - перша в Україні професійна велокоманда
Новий велоколектив уже пройшов реєстрацію у "Міжнародному союзі велосипедистів" і увійшов до складу команд професіонального континентального дивізіону. 

У перший рік існування "ІСД", згідно з планами засновників команди, повинна увійти до еліти європейського велоспорту та закінчити сезон у 10-ці найкращих команд.

Вже у наступному році новостворена стайня має намір взяти участь у знаменитій, 100-й за ліком велобагатоденці "Джиро д’Італія". 

Чи буде "ІСД" серед 22-х запрошених на славетну гонку команд, стане відомо наприкінці наступного місяця.
Після "Джиро" "ІСД" хоче підкорити "Вуельту". Керівництво українсько-італійської велокоманди сподівається, що у майбутньому "ІСД" гідно представлятиме нашу країну і на "Тур де Франс".

Новачкові має посприяти те, що йому активно допомагатиме порадами італієць Маріо Чіполліні, який усіляко проштовхуватиме у світові веломаси бренд команди. Колишній чемпіон світу працюватиме PR-менеджером новоствореної стайні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: