В Україні вдруге створено Нацагентство з питань підготовки до Євро-2012

Національне агентство створене для удосконалення системи управління підготовкою та проведенням в Україні Євро-2012.

7 квітня український Уряд ухвалив рішення про утворення Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу як центрального органу виконавчої влади із спеціальним статусом.

Відповідно до урядового документа діяльність Агентства, чисельність якого становитиме 70 штатних одиниць, буде спрямовуватися і координуватися Кабінетом Міністрів України через віце-прем’єр-міністра.

Крім того, Уряд утворив управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в структурі Секретаріату Кабінету Міністрів України, ліквідувавши відповідне Координаційне бюро.

Такі рішення Уряду спрямовані на удосконалення системи управління підготовкою та проведенням в Україні Євро-2012, а також забезпечення цільового і ефективного використання коштів, що виділяються з державного бюджету.

Нагадаємо, що вперше Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні Євро-2012 було створене 1 січня 2008 року, його очолював Євген Червоненко. А 19 листопада 2008 Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо ліквідації Агентства.

Читайте також:

Платіні вимагає від Януковича гарантії щодо Євро-2012

Заваров призначений радником по Євро-2012

Колесніков: Євро-2012 треба було віддати Ахметову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: