В Україні відкинули звинувачення у підкупі УЄФА

В Україні назвали скандал з приводу можливого підкупу чиновників УЄФА "внутрішніми розбірками футбольних функціонерів".

Борис Колесніков
Борис Колесніков
В Україні звинувачення у підкупі чиновників УЄФА для проведення Євро-2012 вважають таким, що не відповідає дійсності. Віце-прем'єр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков назвав скандал, що розгорається "внутрішніми розбірками футбольних функціонерів". Про це пише "Коммерсант-Україна" у статті "Коррупция вступила в игру".

"Цій заяві три роки. Якби в ній була хоч частка правди, ніякого чемпіонату у нас би вже не було", - підкреслив Колесніков.

Нагадаємо, німецька газета Sueddeutsche Zeitung опублікувала в суботу матеріал, заснований на заявах чиновника Федерації футболу Кіпру Спіроса Марангоса. Пан Марангос стверджує, що "протягом двох років безуспішно намагався донести до президента УЄФА Мішеля Платіні інформацію про корупцію під час виборів країн-господарів Євро-2012".

За даними Sueddeutsche Zeitung, у розпорядженні Спіроса Марангоса є документи (йдеться і про електронні листи, і про папери, передані факсом), а також показання свідків, з яких випливає, що успіх України і Польщі був визначений завдяки підкупу чиновників УЄФА. Пан Марангос має намір довести, що п'ять членів виконкому отримали хабарі на загальну суму 11 мільйонів євро.

В УЄФА вже заявили, що вважають безпідставними звинувачення в корупції при визначенні країн, які будуть приймати Євро-2012.

Польща, у свою чергу, також відкинула звинувачення в підкупі УЄФА.

Читайте також:

УЄФА: доказів підкупу з боку України немає

Україну і Польщу звинуватили у підкупі УЄФА

Польща відкинула звинувачення у підкупі УЄФА заради Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: