В Україні визначатимуть найсильнішу націю планети

На початку серпня в українському гірськолижному комплексі "Буковель" відбудеться командний чемпіонат світу "Найсильніша нація планети-2007".

У гірськолижному комплексі "Буковель" 3-7 серпня відбудеться VII командний чемпіонат на звання "Найсильніша нація планети-2007", ініційований Міжнародною федерацією найсильніших атлетів світу. 

Як повідомили УНІАН у прес-службі Івано-Франківської облдержадміністрації, відповідне розпорядження підписав її голова Роман Ткач

Розпорядженням затверджено склад організаційного комітету з підготовки і проведення командного чемпіонату світу на звання «Найсильніша нація планети-2007», який очолили керівники обласної влади - голова облдержадміністрації Ткач і голова облради Ігор Олійник.
 
Головному фінансовому управлінню ОДА доручено профінансувати головне управління у справах молоді та спорту, яке очолює відомий спортсмен Роман Вірастюк (брат Василя Вірастюка, найсильнішої людини планети), у сумі 200 тисяч гривень для підготовки та проведення VII командного чемпіонату світу «Найсильніша нація планети-2007».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: