В Україні визнано три нових види спорту

В Україні визнано ще три неолімпійських види спорту: вейкбординг, спортивний покер і танцювальний спорт.

На засіданні Колегії Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту прийнято рішення визнати в Україні ще три неолімпійських види спорту: вейкбординг, спортивний покер і танцювальний спорт, які раніше були тимчасово введені в перелік видів спорту, визнаних в Україні.

В Україні вейкбординг розвивається в 18 регіонах, а Українська федерація воднолижного спорту на високому рівні проводить всеукраїнські та міжнародні змагання, здійснює заходи, спрямовані на розвиток матеріально-технічної бази, удосконалення системи підвищення кваліфікації тренерів і суддів. З 2008 року Українська федерація воднолижного спорту є членом Всесвітньої Асоціації вейкбордингу. З 21 по 23 серпня на воднолижне канатній дорозі клубу "Екстремальна тяга" в Києві пройде етап Кубка Світу з паркового вейкбордингу "Ukrainian Wake Park Open". Очікується прибуття учасників з Європи, Австралії, Азії та Америки.

Спортивний покер розвивається в 24 областях України, АР Крим, у Києві та Севастополі. З 2007 року Федерація спортивного покеру України є членом Європейської Асоціації спортивного покеру. У свою чергу, Федерація покеру України виступила ініціатором заснування Міжнародної федерації покеру, яка почала свою діяльність в Лозанні (Швейцарія). Федерацією покеру України було організовано та проведено 56 міжнародних та всеукраїнських змагань на території нашої країни.

Танцювальний спорт на даний час розвивається в 25 регіонах. Всеукраїнська федерація танцювального спорту отримала статус тимчасового членства у Міжнародній федерації танцювального спорту. В Україні функціонують 92 клуби танцювального спорту, в яких займається понад 2,5 тисяч спортсменів. Навчально-тренувальний процес забезпечують 150 тренерів, суддівство змагань забезпечують 125 суддів.

Читайте також:

Лігу чемпіонів скасовано через фінансову кризу

Алієв буде судитися з українським виданням

Ірак створив сенсацію на Кубку конфедерацій з футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: