В УЄФА вже вирішили долю українських міст на Євро-2012

Міхал Лісткевич висловив впевненість в том, що УЄФА підтвердить право Донецька, Львова та Харкова приймати матчі Євро-2012.

Колишній президент Польського футбольного Союзу (PZPN) Міхал Лісткевич висловив впевненість в том, що УЄФА підтвердить право Донецька, Львова та Харкова приймати матчі Євро-2012.

"Спочатку я був скептичний, але тепер я вже знаю, що Україна організує турнір в чотирьох містах, - вважає екс-голова PZPN. - Я розмовляв з декількома особами в УЄФА і видається, що таке рішення можна передрікати", - заявив Лісткевич в інтерв’ю Polska The Times.

Нагадаємо, що 10-11 грудня у португальському місті Фуншал відбудеться засідання Виконавчого комітету УЄФА, на якому буде затверджено остаточний список приймаючих міст Євро-2012, а також визначено арену фінального матчу турніру.

Нагадаємо, що на травневому засіданні Виконкому УЄФА у Бухаресті було затверджено лише одне місто з боку України − Київ, а Донецьку, Львову та Харкову було надано час до 30 листопада 2009 року, аби виконати необхідні умови щодо підготовки стадіонів, інфраструктури аеропортів, регіонального транспорту, розміщення тощо.

Читайте також:

Кабмін виконав вимогу УЄФА щодо підготовки до Євро-2012

Польща не відмінить візи для українців на час проведення Євро-2012

Київ виділить для транспорту УЄФА окрему смугу

На стадіоні-відкритті Євро-2012 трапилася жахлива трагедія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: