В європейців буде своя НХЛ

Відкрита хокейна ліга, старт якої планується в наступному році, може стати європейським аналогом NHL.

Владислав Третяк
Владислав Третяк (Фото - hawk.ru)
Президент Федерації хокею Росії Владислав Третьяк прокоментував рішення про організацію відкритої хокейної ліги, що може стати європейським аналогом NHL. 

"Нова ліга буде акціонерним товариством, у його склад увійдуть клуби Суперліги й кращі команди з країн СНД, а також далекого зарубіжжя. Акціонерами стануть кращі російські державні й приватні компанії, які добровільно ідуть на такі великі витрати", - поділився планами Третьяк. 

"Найбільшим акціонером стане ФХР, у федерації буде контрольний пакет - 25 відсотків плюс одна акція. Нова ліга повинна стартувати вже у вересні наступного року". 

"Зараз точну кількість учасників назвати важко, але ми постараємося, щоб туди увійшли всі клуби Суперліги. Не можу поки сказати точно й про те, скільки буде команд з СНД. Приміром, київський "Сокіл" планує приєднатися до нової ліги не раніше 2009 року, - повідомив глава російського хокею. 

"Але в нас ще є час, так що ми спробуємо набрати якнайбільше закордонних представників. Сподіваємося, що зуміємо знайти загальну мову із провідними клубами Швейцарії, Фінляндії, Швеції, Німеччини й інших європейських країн. 

У новій лізі будуть задіяні великі гроші, що, на мій погляд, є дуже гарним стимулом. Крім того, не останню роль на користь нової ліги зіграють і правила гри, які будуть такими ж, як в НХЛ", - розповів Третьяк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: