"Валенсія" вийшла у лідери чемпіонату Іспанії

Голеадор "Валенсії" Давід Вілья у 7 турах національної першості забив вже 8 м'ячів.

У 7-у турі чемпіонату Іспанії з футболу "Валенсія" розгромила на своєму полі "Нумансію" і з 19 очками одноосібно очолила національну першість. Дубль у складі "кажанів" оформив нападаючий Давід Вілья, який з 8 голами лідирує у суперечці бомбардирів.

"Севілья", в активі якої 17 очок, ділить друге-третє місця з "Вільяреалом". За ними слідують "Реал" і "Барселона" (по 16).

"Реал" у 7-му турі обіграв "Атлетіко" у мадридському дербі - 2:1. В "Атлетіко" відзначився Сімао Саброза, у "Реала" – Рууд ван Ністелрой і Гонсало Ігуаїн, який реалізував пенальті на п'ятій доданій до другого тайму хвилині.

Команди догравали зустріч у неповних складах: в "Атлетіко" був вилучений Переа, а у переможців червону картку заробив ван Ністелрой.