Валуєв: Хей ніколи не битиметься з Кличком

Микола Валуєв вважає, що українці не дочекаються поєдинку одного з Кличків із Девідом Хеєм.

До Києва завітав екс-чемпіон світу з боксу Микола Валуєв. "Пітерський гігант" провів майстер-клас для учасників шоу "Ти Чемпіон", що виходить на одному з українських телеканалів.

Звісно ж, боксер сказав кілька слів про братів Кличків.

"Наш бій з Кличком багато років вважається перспективою. Свого часу почали більш-менш про щось говорити, так усе вперлося в умови, які непросто подолати. Можна було погоджуватися на все, а далі будь що буде. Але це, звичайно, не дуже добре. Востаннє я йшов навіть на такий крок, та Віталій вирішив, що краще буде битися із Бріггсом", - розповів Микола.

На думку Валуєва, Україна не дочекається поєдинку одного із Кличків із Девідом Хеєм.

"Хей з братами битися не буде. Він буде "рубати" копійчину із суперниками. Як це роблять і Клички. Вони займаються цим стабільно. Окрім тих випадків, коли їм треба битися з обов'язковими претендентами", - вважає Валуєв.

"Чому ще Хей не буде битися з Кличками? Зустрівшись із Хеєм, вони можуть не зійтися за контрактом. Брати полюбляють контролювати ситуацію на сто відсотків. А з Хеєм вони цього не зможуть зробити. Він просто не погодиться на це, як і я", - додав "Пітерський гігант".

"Хей каже, що піде із боксу у свій 31 рік? А ви вірите словам Хея? Чи можна його слова взагалі сприймати? Даруйте, що так питанням на питання", - роз'яснив Валуєв.

Росіянин також спробував спрогнозувати розвиток подій у найближчому поєдинку Володимира Кличка проти Дерека Чісори.

"Певні шанси у боксера завжди є. Але скажу вам так - Чісора програє. У всіх поєдинках Кличків проти американців (Чісора - англієць), я завжди бажаю братам перемогти. Очевидно, у мене така точка зору - пострадянська", - сказав  Валуєв.

Сам боксер терміни повернення у ринг ще назвати не може, але видно, що росіянин це зробити збирається. "Я ще ніколи не мав справу з подібними травмами. Я свого часу оперував коліна. І це зайняло досить тривалий час на відновлення. Наразі ж без руху моя головна зброя - ліва рука. А на праву ще очікує операція. Тому я зараз не можу вам відповісти, коли я повернуся", - пояснив Валуєв.

Читайте також:

Валуєв відмовився зніматися у фільмі "Люди Ікс"-5

Чісора пообіцяв відправити Кличка в нокаут

Кубинський боксер звинуватив Кличка в боягузтві

Тоні обіцяє брутально поглумитися над Кличком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: