Валуєв і Повєткін об'єднались проти Кличків

Російські важковаговики Микола Валуєв і Олександр Повєткін вирішили організувати справжню коаліцію проти братів Кличків.

Двоє найкращих боксерів Росії, екс-чемпіон світу Микола Валуєв і екс-претендент на титул Олександр Повєткін, вирішили організувати справжню коаліцію проти братів Кличків. Обидва спортсмени, неодноразово зазнавши невдачі в процесі переговорів про бій з братами-чемпіонами, вирішили разом шукати шляхи виходу із ситуації.

Першою спільною акцією "коаліції анти-Кличко" стане прес-конференція у Москві, на якій Валуєв і Повєткін відкриють уболівальникам найсекретніші умови пропонованих ним контрактів, а також розкажуть про всі підводні камені при роботі з Кличками.

На даний момент відомо, що обидва боксери будуть шукати альтернативні можливості завоювати чемпіонські пояси, обмежуючи своє спілкування з братами і їх промоутерами. Повєткін, приміром, буде намагатися підібратися до Володимиру зі сторони федерації WBO. Організація з більш лояльними правилами дозволить провести чемпіонський бій на більш вигідних для Олександра умовах.

У свою чергу Валуєв вже робив спробу домогтися звання обов'язкового претендента на пояс WBC через сутичку з Одланьер Солісом. Однак провідні світові телекомпанії відмовилися транслювати цей бій, і Микола відмовився від поєдинку, інакше б він просто "прогорів". Тепер "Російському гіганту" доведеться шукати інші можливості для зустрічі зі старшим Кличком. Тим не менше на сьогоднішній день єдино вірним було б піти на умови чемпіона.

Варто також відзначити, що, на думку більшості вболівальників боксу, російські боксери "прибіднюються". Більшість фанатів вважають, що переговори з Кличками провалили саме команди Миколи та Олександра.

Ще б пак! Адже умови контракту, які пропонувалися російським спортсменам, дійсно були, як висловилися менеджери Повєткіна, "рабськими". Всього нічого, півтора мільйона для Валуєва і два для його співвітчизника Повєткіна. Особливо враховуючи, що Олександр і Микола стільки грошей ніколи не заробляли. Та й чемпіонський пояс, за який пропонувалося боротися, теж непогана мотивація. Тим не менше маємо те, що маємо. Як у відомій байці, "... та тільки віз і нині там".

Читайте також:

Кличко порадив Повєткіну звернутися за допомогою до психіатра

Віталій Кличко отримав боксерський "оскар"

Володимир Кличко обіцяє чудове шоу з Пітером

Повєткін: Клички займаються обливанням брудом, а не боксом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: