Валуєв: Кличко уникає сильних духом

Микола Валуєв вважає, що Володимир Кличко навмисно уникає поєдинку з Олександром Повєткіним.

Теракт в посольстве США в Йемене
Архів
Микола Валуєв
Російський боксер Микола Валуєв поділився своєю думкою щодо майбутніх поєдинків Володимира та Віталія Кличків.

- 26 вересня в Лос-Анджелесі вийдуть на ринг Віталій Кличко й американець Крис Арреола, на рахунку якого немає поки жодної поразки. Вас не здивував такий вибір українського боксера?
- Та ні. Віталій готувався провести бій у вересні, і змінювати свої плани він не збирався. З точки зору фінансової вигоди Арреола – непоганий суперник. Брати зберуть нормальні гроші на цей бій, а це основа політики Кличко. А далі вже тільки ринг їх розсудить.

- І чиї шанси переважають?
- Я не аналізуватиму.

- Порівняно з Віталієм Арреола виглядає досить швидким у професійному рості боксером.
- У випадку з Кличком це не вперше.

- А що скажете про майбутній поєдинок Володимира Кличка з американцем Едді Чемберсом, який досить дивним чином випередив Олександра Повєткіна?
- Чемберс непогано виграв у Олександра Дмитренка, він гарний боксер, гідний суперник, і бій буде цікавий. Але в нього немає такого великого досвіду, як у Кличка, який навряд чи дозволить йому близько підібратися до себе.

- Є різні думки: чи то Кличко уникає Повєткіна, чи то оточення росіянина вважає за краще поки його трохи притримати, не форсуючи бій з Володимиром...
- Причини тут різні - і фінансові, і ментальні. Зауважу, крім того, що в цілому американські боксери більш передбачувані, ніж наші. І Кличко розуміє, що Повєткіна на дистанції йому не втримати, він буде рватися вперед, як тигр. Таких сильних духом, як Саша, Кличко у ринзі не любить.

- У Повєткіна новий тренер - американець Тедді Атлас, зараз вони тренуються в США. Як ви вважаєте, зміна тренера піде на користь Олександру?
- У кар'єрі боксера така ситуація не є чимось винятковим. Найчастіше, щоб прогресувати, зміни в тренерському штабі просто необхідні, я і сам пройшов через це. У цілому, вважаю, тренування під керівництвом такого серйозного фахівця повинні піти на користь Сашка. Єдине, чого боюся, так це щоб американський тренер не перевів нашого російського боксера на американські рейки, коли бокс перетворюється на бійку. Це буде дуже вигідно для Кличка.

- Рветься в бій Олег Маскаєв, але його раз по раз акуратно відсторонюють. Як ви вважаєте, чи зуміє Олег, якому також властива могутня сила духу, знову піднятися до боїв за чемпіонський титул?
- При всій повазі до Олега, йому б ще рочків скинути ... 40 років – вік для боксера все-таки достатньо серйозний, і у випадку з Олегом ця обставина позначається.

Читайте також:

Бій Валуєв - Хей на межі зриву

Валуєв: брати Клички не хочуть ризикувати

Хей: огидний Валуєв повинен зробити депіляцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: