Валуєв: може, я і не "мерседес", але точно не "запорожець" для Кличка

Микола Валуєв прокоментував ситуацію з проваленими перемовинами про поєдинок між ним та Віталієм Кличком.

В останні дні в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що чемпіон світу за версією WBC у важкій вазі Віталій Кличко назвав російського боксера і дворазового чемпіона світу Миколу Валуєва боягузом.

Крім того, Кличко повністю поклав провину за зрив його бою з Миколою на росіянина і його промоутерів.

Валуєв прокоментував цю ситуацію.

- Мене вкрай здивувала ця заява Віталія Кличка. Настільки здивувала, що мені навіть важко уявити собі, що він таке сказав. Завжди поважав його і як боксера, і як порядну людину, а це - пряма брехня, і говорити про якусь порядність тут вже не доводиться. Я все-таки сподіваюся, що тут хтось щось перебрехав, оскільки сам від нього нічого подібного не чув.

Дуже не люблю розчаровуватися в людях. Адже Віталій краще за всіх знає, що я завжди хотів цього бою, що сам проявляв активність, зв'язувався з ним, намагаючись організувати наш поєдинок, і не моя вина, що він до цих пір не відбувся.

- Але не могли б ви хоча б коротко розповісти, через що розгорівся весь сир-бор? Як я розумію, просто не домовилися по грошах?
- Спочатку Віталій запропонував мені за бій 600 тисяч євро. Це була абсолютно несерйозна сума (все-таки я двічі володів титулом чемпіона світу), але я розумів, що це просто початкові цифри для торгу. Я довірив ведення переговорів з Віталієм одному зі своїх промоутерів - Дону Кінгу. Той у відповідь на пропозицію Кличко запросив 4 мільйони. Кличко запропонував спочатку два, а потім два з половиною мільйони.

На останню суму ми погодилися, але за умови, що отримаємо права на трансляцію по російському та американському телебаченню. Абсолютно нічого позамежного в цьому немає. Я росіянин, а що стосується американського телебачення, то Віталій ще на самому початку сказав мені, що воно не заплатить за наш бій більше 100 тисяч доларів. Можливо, він сам не вірить своїм словам? Адже він вважав, що основні гроші прийдуть від німецького телебачення, а тут ніхто й не думав зазіхати на його інтереси.

- Але два з половиною мільйони - цілком пристойні гроші.
- Кожна річ коштує стільки, скільки вона коштує. Не можна купити дорогий годинник за ціною дешевого або "мерседес" за ціною "запорожця". Може, я і не "мерседес", але точно не "запорожець", як мене оцінює Кличко. Хоча б за габаритами.

Дон Кінг не перший день в цьому бізнесі, і його компетентність ніхто не ставить під сумнів. Він назвав цифри зовсім не позамежні за мірками чемпіонського бою у важкій вазі - чотири мільйони або два з половиною з урахуванням того, що ми отримаємо права на трансляцію в США та Росії. Дон точно оцінив, чого варта саме моя участь у цьому двобої і якою буде та доля, яку я внесу в загальну скарбничку.

Так, Віталій - чемпіон, і ми згодні на те, щоб просто поділити призовий фонд з розрахунку 60-40 на користь Кличка. Між іншим, ці цифри якось назвав і відомий менеджер Шеллі Фінкель, який бере участь у переговорах від імені Кличка, але сказав він про це тільки раз і більше до цього не повертався.

- Давайте повернемося до того, з чого почали. А якщо ці слова дійсно належать самому Віталію Кличку?
- Тоді нехай Кличко скаже мені їх прямо в обличчя, і щоб поруч не стояли сто чоловік, готові нас розняти. Тоді він переконається в тому, що для того, щоб наш бій відбувся, буде потрібно менше однієї секунди. І ніяких грошей.

Читайте також:

Чемберс пообіцяв побити братів Кличків і Девіда Хея

Кличко оцінив свої шанси у поєдинку з Сосновським

Поляки шоковані вибором Віталія Кличка

Брати Клички розіграють Хея в монету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: