Валуєв осудив "покидьків", які організували бійню у Москві

Микола Валуєв різко засудив дії націоналістично налаштованих угруповань, які влаштували бійню на Манежній площі у Москві.

Російський боксер Микола Валуєв осудив ганебні дії націоналістично налаштованих угруповань, які влаштували бійню на Манежній площі у Москві.

"Бійки, що відбулися на Манежній площі, я сприймаю, як особисту образу. Причому, цю образу нанесено не тільки мені, її нанесено всьому спортивному співтовариству Росії, всім уболівальникам нашої країни", - заявив Валуєв. - Спорт - це сила, яка об'єднує країни і нації. Спортивне поведінка - це еталон рівноправності. Головний спортивний принцип - це повага до суперника.

А те, що сталося на Манежній площі, не має спортивного руху ніякого відношення. Скориставшись чужим горем і прикрившись прапорами спортивного клубу, організатори спланували і провели мерзенну націоналістичну акцію.

Події на Манежній площі викликали справжню бурю в спортивному середовищі. Повторюся - використання спорту для прикриття своїх дій - це образа і виклик всьому спортивному руху Росії", - заявив Валуєв.

"Я закликаю всіх, хто поділяє спортивні принципи і кому не байдужа доля спортивного руху, не йти на поводу у підбурювачів і не піддаватися на провокації! Зараз ми просто зобов'язані зберігати спокій. Ми також зобов'язані надати будь-яку необхідну допомогу в розслідуванні подій на Манежній площі. Нелюди, які організували безлади і масові побиття, які пройшли під спортивними прапорами, повинні понести покарання і воно повинно бути законним!", - вважає боксер.

"А покидьків, які організували безлади, я хочу попередити: ви навіть не уявляєте, яку силу ви розбудили", - додав Валуєв.

Нагадаємо, що в ніч на 6 грудня у Москві застрелили фаната "Спартака". Вбивцею виявився виходець з Кавказу. 8 і 11 грудня у Москві відбулись масові акції, друга з яких завершилась жорстокими бійками по Москві.

"Я приношу найщиріші й глибокі співчуття родині та друзям Єгора. На жаль, Ваше горе було використано для низьких і огидних дій", - підсумував боксер.

Читайте також:

Кавказ готує жорстокий удар по фанатам "Спартака"

У Москві зарізали 19-річного фаната "Спартака"

Фанати влаштували криваву бійню по всій Москві (фото, відео)

ВідеоФутбольні фанати влаштували у Москві криваву бійню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: