Валуєв відповів Кличку: я не можу бовтатися, як одна речовина в ополонці

Микола Валуєв вимагає від Віталія Кличка визначитися з тим, буде бій чи ні. Російський боксер заявляє, що він - "людина конкретна" і чекати довго не буде.

Микола Валуєв і Віталій Кличко продовжують обмінюватися відеозверненнями. Свою відповідь на відеозвернення Віталія, яке вийшло минулого тижня, росіянин підкріпив схожим роликом. "Віталію, визначся, буде бій чи не буде. Якщо не буде - я займуся іншими справами, у мене їх по горло. Будь ласка, не тримай мене в невідомості. Це дуже важливо. Тому що я - людина конкретна. Я не можу бовтатися, як одна речовина в ополонці ... "

Нагадаємо, чемпіон світу WBC у надважкій вазі Віталій Кличко відмовив екс-чемпіону світу WBA Миколі Валуєву в поєдинку.

"В рингу одразу видно, ким людина є насправді. Саме цьому, напевне, саме цьому Микола Валуєв боїться боксувати проти мене. На наш поєдинок чекають мільйони, вони втомилися спостерігати, коли доросла людина поводить себе наче дитина", - заявив Кличко у відеозверненні з цього приводу.

"Миколо, годі боятися. Бути рабом страху - найгірший з видів рабства. Пам'ятай про це або ж займися іншим видом спорту", - сказав Кличко.

"Я зробив усе, щоб наш поєдинок відбувся. Але команда Миколи Валуєва висуває все нові і нові умови. Я не бачу можливості продовжувати переговори. Де це бачено: чемпіон вмовляє претендента?! Якщо Микола колись зможе перемогти свій страх, то, можливо, ми знову повернемося до цієї розмови", - резюмував Кличко.

Як відомо, боксери ніяк не можуть домовитися про умови бою, хоча обидва висловлюють готовність його провести. Валуєв вже погодився на запропоновані йому чемпіоном WBC 1,5 млн доларів, але має намір внести деякі зміни до пункту про реванш. Росіянина не влаштовує, що у разі його перемоги він буде зобов'язаний зустрітися з Віталієм повторно, а гонорар буде поділений не на його користь.

 

Читайте також:

Кличко назвав Валуєва боягузом і відмовився битися з ним

Валуєв про відмову Кличка: якщо він не готовий - прапор йому в руки

Валуєв: мені набридли маленькі боксери. Хочу битися з Кличком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: