Валуєв викликає на бій братів Кличків

Микола Валуєв заявив, що він виступає за проведення об'єднавчого двобою проти одного з братів Кличко.

Чемпіон світу за версією WBA у надважкій вазі росіянин Микола Валуєв заявив, що він виступає за проведення об'єднавчого двобою проти одного з братів Кличко.

Валуєв повідомив, що раніше навіть безпосередньо зв'язувався з чемпіоном WBC Віталієм Кличком, однак їх телефонна розмова не дала жодних результатів.

"Я ніколи не був проти бою з одним з братів Кличко, - сказав Валуєв. - Я так хотів зустрітися з Кличком, що зв'язався з ними безпосередньо. Я поговорив з Віталієм Кличком, але потім, по суті, він відмовився від контактів зі мною. Я проявив ініціативу, але це ні до чого не призвело. Я готовий зустрітися з Кличком в будь-який час, і вже тривалий час викликаю їх на бій".

Микола також попросив шанувальників боксу почекати з оцінкою його чемпіонства до того моменту, коли він проведе поєдинок в цьому статусі.

"Кожний вільний мати власну думку. Я не можу оцінити кожного, зазирнути в його душу і визначити, що він думає, або вважає, - сказав Валуєв. - Якщо я чогось не розумію, я не намагаюся давати оцінки ситуації або людині. Очікувати, що я подобаюся всім або що всі вважають мене справжнім чемпіоном світу, - це нереально. Я прошу людей зачекати з оцінками до того моменту, коли я буду мати шанс показати, який я чемпіон".

Нагадаємо, що Віталій Кличко 27 вересня переміг американця Кріса Арреолу, а Миколі Валуєву належить захистити свій титул 7 листопада в бою проти британського чемпіона-говоруна Девіда Хея.

Читайте також:

Хей: сподіваюся, хто-небудь помиє смердючого Валуєва перед боєм

Валуєв: Хей - справжнісінький ідіот

Віталій Кличко: наступний бій проведу на стадіоні в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: