Валуєв: хочеш порадувати жінку, поцікався, чого вона хоче

"Пітерський гігант" Микола Валуєв виявився справжнім романтиком, який і вірші пише, і має кришталеву душу, хоча таким себе не вважає.

Микола Валуєв зі сім'єю
Voices from Russia
Сім'я Миколи Валуєва
Російський боксер Микола Валуєв розповів про свої стосунки з дружиною Галиною.

Зокрема "Пітерський гігант" зізнався, як зробив пропозицію своїй дружині.

- Ваша дружина Галина, з якою ви разом вже більше десяти років вважає вас ідеалом. Каже, всередині ви тонко організована людина...
- Моя дружина знає мене краще, ніж будь-хто. Хоча її щирість виходить часом боком. Галі довелося поміняти номер телефону. Просто дістали дзвінками. А що до душі - кришталь всередині є. Тільки розбити його легко. Тому пускаю туди небагатьох.

- Ви вдома кремінь або улюбленець?
- Навіть найбрутальніший мужик має право розслабитися в сім'ї. Не може людина бути кременем на роботі і вдома. Інакше це у неї хвороба якась. Тому близьких своїх треба оберігати. Порада чоловікам: якщо ти хочеш порадувати жінку, не лінуйся ширше відкрити очі, поцікався, чого вона хоче.

- І що, на вашу думку, хочуть жінки?
- Те, чого хоче моя жінка, вона отримає! Це аксіома. А те, чого хочуть інші жінки, - для мене другорядне.

- Ви прислухаєтеся до Галини, враховуєте її думку, коли приймаєте важливі рішення?
- Жіноча логіка має право на життя. Принцип "Цить, баба-дура!" Не завжди працює. Наприклад, багато речей, які говорить моя дружина, виявляються у підсумку правильними. Чоловікові в силу егоїзму важко це визнати. Чоловік, адже він який? Він імпульсивний по суті. Миттєвий.

- Чоловік?!
- Так, чоловік.

- Миколо, та ви романтик!
- Ні. Швидше практик. Є сім'я, кохана жінка. При чому тут романтика? До цих пір толком не навчився дарувати Галі квіти. Не запам'ятовую важливих дат. Не вмію робити красиві жести, підносити сюрпризи. Були випадки, коли пробував. Галя сильно дивувалася і обережно так питала: "Ти щось накоїв?".

- Може, дружина вас і полюбила за те, що ви не стали їй читати вірші під місяцем...
- А ось вірші я попрошу не чіпати! (Сміється.) Галя досі зберігає рядки, які я написав в її честь. І до неї щось було написано. Але бачите, щоб писати вірші, як і в принципі для романтизму, потрібні яскраві переживання, гострі почуття. Ось чому, напевно, чоловіки творчих професій весь час метушаться між різними жінками. У пошуках цих самих емоцій. А я не відношу себе до цієї когорти. Нехай не романтик. Зате я постійний і конкретний. У шлюбі важливіше інше. Там регулярна робота над собою. Терпіння, смиренність, розуміння. Сподіваюся, мене не зламає середній вік, ха-ха! (в серпні Валуєву виповниться 38 років. - ред.) Планую пройти з честю це випробування. Але наперед не загадую...

Відзначимо, що зі своєю дружиною Галиною Микола Валуєв разом вже більше десяти років. Подружжя виховує сина Григорія і дочку Ірину.

Читайте також:

Віталій Кличко розповів, як в дитинстві ледве не загинув

Валуєв: Кличко отримав завищені оцінки за бій з Хеєм

Валуєв осудив "покидьків", які організували бійню у Москві

Валуєв отримав пропозиції з Голлівуду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: