Васюник: Євро-2012 пройде у чотирьох українських містах

Впевненість Васюника ґрунтується на тому, що Україна встигає з підготовкою інфраструктури.

Віце-прем’єр-міністр Іван Васюник запевнив послів, консулів і представників міжнародних місій, що Євро-2012 обов’язково відбудеться в Україні та Польщі за формулою міст "4 на 4".

Про це пан Васюник повідомив під час щорічного зібрання керівників дипломатичних установ України у Дипломатичній академії.

Віце-прем’єр звернувся до дипломатів із наполегливим проханням: "На сьогоднішній день, головною нашою метою є донести цю впевненість як до Ваших колег, так і до громадськості в тих країнах, де ви перебуваєте у роботі".

Іван Васюник підкреслив, що його впевненість ґрунтується на тому, що "Україна встигає з підготовкою інфраструктури відповідно до вимог УЄФА в усіх чотирьох містах".

"Важливо, що незважаючи на кризу, Уряд гарантує і здійснює безперебійне фінансування підготовки до турніру", - наголосив урядовець.

До Євро-2012 Україна здійснює безпрецедентні кроки назустріч потенційним інвесторам. Іван Васюник закликав усіх дипломатів повідомляти іноземним капіталовкладникам про пільгові умови в напрямку підготовки до чемпіонату Європи.

Куратор Євро-2012 пояснив, що сьогодні для інвестора двері в Україну відкрито. Наприклад, якщо раніше отримання дозвільних процедур на будівництво готелів забирало 1-2 роки, то тепер це 1-2 місяці, до того ж, за словами високопосадовця, без жодних корупційних схем.

Інвестувати в об’єкти ЧЄ 2012 року – це "можливість надання державних гарантій для окремих проектів і спрощення дозвільних процедур. Проекти будівництва готелів також звільняються від більшості місцевих податків і зборів. Інвестор може розраховувати на сприяння у проектах будівництва автодоріг. На сьогодні в Україні практично створена нормативна база для будівництва автошляхів на умовах концесії", - наголосив Іван Васюник.

Віце-прем’єр-міністр України впевнений, що масштабне будівництво, яке триває в країні до Євро-2012, є початком глобальної розбудови інфраструктури. Зокрема, проект реконструкції та будівництва автошляхів України буде тривати до того часу, поки країна не стане транзитним гравцем європейського рівня.

Читайте також:

Фінансування Євро-2012 загрожує обвалом курсу гривні

Уряд знайшов 400 мільйонів гривень на Євро-2012

УЄФА задоволена підготовкою України до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: