Вболівальники не потраплять на матч Україна - Англія

Перекупники пропонують квитки на матч Україна - Англія в кілька разів дорожче їх номінальної вартості.

Каса стадіону Дніпро-Арена
kp.ua
Квитків на матч Україна - Англія немає
Чим ближче 10 жовтня, тим більше галасу навколо і без того розрекламованого протистояння між футбольними збірними України та Англії.

А все почалося ще тиждень тому, коли каси "Дніпро-Арени" анонсували старт продажу квитків. Люди прийшли за квитками – і пішли з пустими руками!

Заповітні пропуски на матч до зазначеного в оголошенні терміну так і не з'явилися. У минулий четвер квитки нарешті надійшли у продаж. Правда, каси видавали певну кількість квитків, які вмить розметались, і знов закривалися.

У п'ятницю на віконцях кас красується вивіска, мовляв, до 5 жовтня квитків не чекайте, а в черзі промишляють перекупники, пропонуючи квитки на матч Україна - Англія в кілька разів дорожче їх номінальної вартості.

Саме на "футбольно-чорному" ринку продавалися квитки фан-секторів.

Цікаво, що у колективному замовленні дніпропетровської асоціації фанатів зазначено: "просимо надати 432 квитка номіналом по 80 грн.". На таку кількість місць розраховували найбільш віддані фани Дніпропетровської області, а також любителі футболу з інших регіонів.

"До цього часу ми жодного квитка ми не отримали, – розповів Михайло Масалов, президент Асоціації футбольних вболівальників Дніпропетровської області. – У ФФУ сказали, що вони передані в обласну федерацію. Тиждень тому там підтверджували наявність квитків, але говорили, мовляв, отримаєте завтра. Потім стали запевняти, що вони зберігаються в якомусь сейфі".

"Днями ми побачили квитки наших секторів у хлопців з клубу вболівальників, які переплатили за них по 20 гривень, - додав Олег Доценко, голова правління Асоціації футбольних вболівальників Дніпропетровщини. - Всього продано 239 наших квитків".

А поки обіцяні офіційним уболівальникам місця розходяться "з молотка", спекуляція тільки набирає обертів.

Читайте також:

Україну і Англію буде судити менеджер з туризму

Україна переслідує Росію у рейтингу УЄФА

Англія зіграє проти України найсильнішим складом

На матч Україна - Англія Михайличенко викликав 23 гравця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: