Вчені: через п'ять років атлети досягнуть межі своїх можливостей

Після Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро в 2016 році, згідно з прогнозами корейського ученого, нових світових рекордів практично не буде.

Корейський учений Чхан Ю Сан, використовуючи світовий досвід змагань по бігу і плаванню за останні сто років, дійшов висновку, що сучасні спортсмени настільки близько підібралися до межі рівня людських можливостей, що світових рекордів залишилося максимум на Олімпіаду 2012 і 2016.

Після Ігор в Ріо-де-Жанейро, згідно з прогнозами корейського ученого, нових світових рекордів практично не буде.

"Ми зможемо стати свідками встановлення якихось нових рекордів на Олімпіадах в 2012 і 2016 роках, проте після цього шанси на нові світові досягнення невеликі", - заявив Чхан Ю Сан.

Згідно з дослідженнями ученого, можливості людського організму дозволяють людині пробігти стометрівку за 9,51 секунд. Грунтуючись на своїй роботі, Чхан Ю Сан зробив прогноз, що до цього результату спринтери зможуть наблизитися приблизно через десять з половиною років.

Нагадаємо, на даний момент володарем рекорду на стометрівці є 24-річний Усейн Болт. На ЧС-2009 в Берліні він пробіг дистанцію за 9,58 сек. Крім того він діючий володар світових рекордів в бігу на 200 метрів (19,19 секунд, Берлін-2009), а також в естафеті 4х100 метрів у складі збірної Ямайки (37,10 секунд, Пекін-2008).

Варто відмітити також, що, згідно з висновками великого дослідження, проведеного в 2007 році ученими французького Інституту біомедичних і епідеміологічних досліджень спорту, нові рекорди спортсмени не зможуть ставити тільки через 50 років.

Читайте також:

Названо людину з найбільшим ротом у світі

Володимир Кличко встановив новий рекорд благодійності

Названо найкращих спортсменів 2010 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: