Верховна Рада виділила 9.8 млрд.грн. на Євро-2012

За відповідний Закон проголосували 373 народних депутата України.

Верховна Рада виділила на підготовку до проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року додатково 9,8 мільярдів гривень.

За відповідний Закон "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та "Про Національний банк України" (законопроект № 4735-1, автори законодавчої ініціативи - "регіонал" Борис Колесников і "бютівець" Андрій Кожем'якін) проголосували 373 народних депутата України.

Таким чином депутати передбачили, що Національний банк за підсумками року у разі перевищення кошторисних доходів над кошторисні витратами, затвердженими на поточний бюджетний рік, вносить до Державного бюджету України наступного за звітним року позитивну різницю.

Крім того, в 2009 році Національний банк України вносить до бюджету країни крім позитивної різниці, що виникла в результаті перевищення доходів над витратами Нацбанку за 2008 рік, додаткову поквартально виплату позитивної різниці, яка виникла в результаті перевищення доходів над витратами Нацбанку в поточному році.

Таким чином, платежі НБУ в бюджет збільшується на 9,8 мільярдів гривень. Кошти планується витрачати за окремою бюджетною програмою - "Реалізація державної цільової програми з підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи Євро-2012 з футболу, будівництво, реконструкція, розвиток і утримання мережі автомобільних доріг, у тому числі будівництво та реконструкція мостів (включаючи залізнично-автомобільний мостовий перехід через річку Дніпро в місті Києві у сумі 650 мільйонів гривень), а також будівництво метрополітенів у Дніпропетровську, Донецьку, Києві та Харкові". Кошти будуть спрямовані й на заміщення джерел формування дорожнього фонду.

Читайте також:

Блохін: Євро-2012 може обернутися для України всесвітньою ганьбою

Тимошенко виділить 10 мільярдів на Євро-2012

Черновецький: у Києва немає грошей на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: