Вибори можуть зірвати Євро-2012

Через призначені на осінь дострокові парламентські вибори Польща може не встигнути підготуватись до проведення чемпіонату.

Ельжбета Якубяк
Dziennik
Однією з причин зриву підготовки до Євро-2012 може стати відставка польського міністра спорту Ельжбети Якубяк.
Дострокові парламентські вибори в Польщі можуть унеможливити проведення в країні матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це заявив координатор будівництва стадіонів для ігор Євро-2012, представник Міністерства спорту Польщі, колишній головний архітектор Варшави Маріуш Боровський.

Анджей Леппер
Причиною дострокових виборів у Польщі став вихід з урядової коаліції партії "Самооборона" Анджея Леппера. (Фото: bluecoma.blox.pl)
"Ми просто не встигнемо", - сказав він.

Згідно нормативам УЄФА, всі стадіони, на яких пройдуть ігри Євро-2012, мають бути готові до червня 2010 року. Польща може не впоратися з будівництвом у цей термін.

Позачергові вибори до парламенту привернуть велику увагу політиків та відвернуть її від спортивних проблем, вважає польський урядовець. Крім того, якщо на виборах переможуть представники опозиції, скоріш за все, піде у відставку нинішнє керівництво Міністерства спорту, зокрема міністр спорту Ельжбета Якубяк.

Ющенко-Качинський
Сайт президента України
У підготовці до Євро-2012 багато що залежатиме від президентів Ющенка та Качиньського.
На думку Боровського, все це може призвести до того, що більша частина польських стадіонів не зможе прийняти учасників Євро-2012.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: