Вибори президента Прем'єр-ліги відбудуться у листопаді

Президент Прем'єр-ліги Віталій Данілов розповів останні зміни у Статуті організації і про призначення нових виборів.

Віталій Данілов
Данілов коментує зміни до Статуту УПЛ
На цьому тижні було внесено зміни та доповнення до Статуту Прем’єр-ліги. Поправки, що були прийняті Загальними зборами 24 вересня, були затверджені ФФУ та пройшли офіційну процедуру державної реєстрації.

На питання, які хвилюють вітчизняних футбольних вболівальників, відповів Президент Прем’єр-ліги Віталій Данілов.

− Які зміни були внесені до Статуту Прем’єр-ліги?
− В першу чергу ті, що вплинуть на життєдіяльність Об’єднання. Тепер у Загальних зборах можуть брати участь не лише власники футбольних клубів, а й уповноважені належним чином представники.

По-друге, більш жорстко були прописані норми передачі клубами частини телевізійних та комерційних прав до єдиного пулу, організованого Прем’єр-лігою.

І, звичайно, були усунені деякі юридичні протиріччя. Спеціально створена Прем’єр-лігою робоча група, до якої увійшли і представники клубів, тривалий час працювала над пакетом змін до Статуту Прем’єр-ліги.

Кожен свій крок ми узгоджували з Федерацією футболу України, що надала нам необхідну допомогу і, в першу чергу, хочу подякувати за це виконавчому директору федерації Олександру Бандурку та віце-президенту ФФУ Анатолію Біденку.

− Чи можна вже говорити, що ліквідовані суперечності у статутних документах, а відтак відсутнє підґрунтя для спекуляцій на тему нелегітимності Прем’єр-ліги?
− Ми внесли у Статут зміни, на які вказували наші опоненти. Більше не має бути підстав для розмов на тему легітимності існування Прем’єр-ліги. Я хочу, аби наша організація стала сильним Об’єднанням, і знову наголошую − ми готові до діалогу з усіма клубами.

− Чи відома вже дата нових виборів Президента Прем’єр-ліги?
− Згідно зі Статутом, ми маємо попередити усі клуби про дату виборів за 21 день до їхнього проведення. Плануємо зробити відповідне оголошення вже наступного тижня. Вірогідніше за все, вибори відбудуться у середині листопада. Визначаючи дату, потрібно врахувати календар футбольних подій, надати час кандидатам у Президенти Прем’єр-ліги для якісної розробки їхніх програм.

Читайте також:

Прем'єр-ліга. Огляд всіх матчів 9-го туру

Суркіс розповів, як Україна потрапить на чемпіонат світу-2010

УЄФА задоволена підготовкою України до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: