Відбір на Євро-2012. Огляд матчів 29 березня

Іспанія та Нідерланди зміцнили лідерство в своїх групах. А Швеція, Туреччина та Ізраїль повернули собі надії кваліфікуватись на Євро-2012.

У вівторок, 29 березня, відбулись чергові матчі відбірного турніру за вихід на чемпіонат Європи 2012 року.

Група А

Австрія зазнала другої поспіль поразки з рахунком 0:2. Цього разу від Туреччини, ще одного конкурента у боротьбі за друге місце. А команда Гууса Хіддінка піднялась на третю сходинку, відстаючи на очко від Бельгії, котра розтрощила Азербайджан - 4:1.

ТУРЕЧЧИНА - АВСТРІЯ - 2:0

1:0 Арда Туран, 28
2:0 Гьокхан Гьонул, 77
Нереалізований пенальті: Стефан Майєрхофер, 85 (Австрія)

Група С

Естонія удома сенсаційно зіграла у нічию з Сербією. А Північна Ірландія зіграла у нульову нічию зі Словенією. Боротьба за друге місце попереду. А от Італія, схоже у наступних двох матчах оформить путівку на Євро-2012.

ЕСТОНІЯ - СЕРБІЯ - 1:1

1:0 Марко Пантеліч, 38
1:1 Костянтин Вассільєв, 84

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ - СЛОВЕНІЯ - 0:0

Група D

Збірна Румунії під керівництвом Развана Луческу здобула першу перемогу у відборі на Євро-2012. Наші південні сусіди обіграли команду Люксембургу. Причому гості забили першими, але майже відразу Адріан Муту відновив рівновагу. Лиш у середині другого тайму той же Муту приніс румунами три очки.

РУМУНІЯ - ЛЮКСЕМБУРГ - 3:1

0:1 Ларс Крістіан Герсон, 22
1:1 Адріан Муту, 24
2:1 Адріан Муту, 68
3:1 Іанніс Алін Зіку, 78

Група Е

Швеція, яка полюбляє громити футбольних "карликів", цього разу лише з мінімальним рахунком обіграла молдован. А в Амстердамі ледве не трапилась сенсація. У другому таймі угорці обігравали Нідерланди з рахунком 2:1. Голландці відповіли двома м'ячами, але знову пропустили. І лиш наприкінці матчу Дірк Куйт приніс віце-чемпіонам світу три очки.

Група F

Ізраїль мінімально обіграв Грузію, завдавши кавказцям першої поразки у відбірному турнірі. У цій групі, до слова, чотири провідні команди розділяють всього два очки.

ІЗРАЇЛЬ - ГРУЗІЯ - 1:0

1:0 Таль Бен Хаїм, 59

Група І

Іспанці забезпечили собі три очки, здобувши важку перемогу у Литві. А чехи упевнено почуваються на другій позиції в групі після перемоги над Ліхтенштейном з рахунком 2:0.

ЛИТВА - ІСПАНІЯ - 1:3

0:1 Хаві Ернандес, 19
1:1 Маріус Станкевічюс, 57
1:2 Тадас Кіянскас, 70 - автогол
1:3 Хуан Мата, 83

ЧЕХІЯ - ЛІХТЕНШТЕЙН - 2:0

1:0 Мілан Барош, 3
2:0 Міхал Кадлєц, 70