Відсьогодні почалася реєстрація волонтерів Євро-2012

Для того, щоб стати волонтером слід зареєструватися на сайті УЄФА і пройти співбесіду, можливо навіть, з самим Віталієм Кличко.

Всі бажаючі стати волонтерами УЄФА вже можуть подавати свої заявки на участь у організації турніру Євро-2012.

Офіційний старт набору добровольців урочисто оголосили директор турніру Євро-2012 Маркіян Лубківський та голова Департаменту планування і продажу квитків Педро Коррейя.

Як повідомили організатори, за перші години від старту програми вже зареєструвалися 10 кандидатів, і першим з них був українець. Є також і мешканці європейських країн.

Під час заходу продемонстрували відеоролик із Віталієм Кличком, у якому він закликає реєструватися у волонтери на сайті, і натякнув, що він також буде залучений до співбесід із кандидатами й особисто проведе кілька тренінгів.

Як зазначив Педро Коррейя, УЄФА вкладе 8 млн євро в реалізацію волонтерського проекту УЄФА Євро-2012. Організатори розраховують, що більшість добровольців буде з України, водночас 10% місць зарезервували за представниками інших країн.

Футбольний функціонер зазначив, що проект має важливий вплив на створення позитивного іміджу турніру та додав, що і сам був волонтером, тож із власного досвіду знає, який це надзвичайний досвід.

Педро Коррейя також нагадав про пільги і вигоди, які отримають добровольці від турніру. А саме – отримання незабутнього досвіду, унікальна можливість побачити організацію турніру з середини, фірмовий одяг від офіційного спонсору турніру Adidas у подарунок, а також харчування на стадіонах та повне страхування на період ЧЄ.

Як повідомив начальник відділу по роботі з волонтерами МОК Андрій Банцер, на сьогодні вже сформована команда з 96 тренерів у приймаючих містах, які підготовлені до відбору кандидатів, проведення співбесід та навчання.

Нагадаємо, загалом за 20 напрямками діяльності УЄФА необхідно 5,5 тисяч помічників турніру в обох країнах-господарях.

Для того, щоб стати волонтером УЄФА, необхідно до 30 вересня заповнити анкету на сайті uefa.com.

Відібраних кандидатів з 3 вересня запрошуватимуть на співбесіди у приймаючих містах. Далі добровольців групами направлять на навчання.

Читайте також:

Віталій Кличко готовий працювати регулювальником на Євро-2012

У Донецьку на Євро-2012 вболівальників поселять в полі

Колесніков не задоволений підготовкою Львова до Євро-2012

Неофіційними символами Євро-2012 стали Зозулиця, Левро та Їжачок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: