Відставка тренера збірної Білорусі

На засіданні Федерації футболу Білорусі головний тренер збірної країни Юрій Пунтус подав прохання про відставку.

Сенсаційно завершилося у четвер пізно увечері засідання Федерації футболу Білорусі і тренерів команд вищої ліги, присвячене виступу молодіжної і національної збірних Білорусі в рамках відбірних турнірів чемпіонату Європи.

З інформацією перед присутніми виступили головний тренер молодіжної збірної Юрій Курненін і головний тренер національної збірної Юрій Пунтус. В ході обговорення відбувся зацікавлений обмін думками про проведені командами матчі і подальші перспективи виступу у відбірних турнірах чемпіонатів Європи. 

Юрій Пунтус самокритично оцінив підсумки виступу збірної під його керівництвом, приніс вибачення членам Федерації футболу Білорусі, колегам і уболівальникам за те, що йому не вдалося виконати поставлені перед ним задачі, і подав прохання про відставку з поста головного тренера.
 
Є більш ніж резонні підстави вважати, що виконком не стане утримувати Юрія Йосиповича від назрілого рішення залишити посаду. 

Перед збірною країни стояла задача потрапити у фінальну частину чемпіонату Європи-2008. Проте, зараз, за оцінкою урядового видання «Спортивна панорама – Фізкультурник Білорусі», мова про це вже не йде. 

Гуренко
Саме через конфлікт з Юрієм Пунтусом за збірну Білорусі відмовився виступати один з її лідерів – Сергій Гуренко (Фото – broneloko.info)
Після домашньої поразки білорусів від збірної Болгарії другого червня нинішнього року румунські ЗМІ написали, що господарі спеціально здали гру. Нібито з гравцями команди Пунтуса домовився активно працюючий на болгарському ринку бізнесмен Михайло Черной, що одержав від перемоги болгар солідні виграші на тоталізаторі. 

Так воно або інакше, але через чотири дні білоруси програли і другий матч збірный Болгарії, по суті остаточно поховавши свої шанси на вихід у фінальну частину Євро-2008. 

Не секрет і те, що атмосфера в національній команді була далека від ідеальної, свідоцтвом чому є конфлікт між Сергієм Гуренко, який відмовився виступати за збірну, і головним тренером Юрієм Пунтусом, а також суперечка в місцевій пресі між Гуренко і Олександром Глебом. 

Це також могло стати причиною відставки Пунтуса, який явно не справлявся з ескалацією неприємної для всіх ситуації…

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: