Він повертається: "Інтер" за довгий час очолив турнірну таблицю чемпіонату Італії

Міланський клуб має реальний шанс за підсумками цього сезону потрапити до Ліги чемпіонів.

"Інтер" у рамках 14-го туру Серії А здолав на виїзді "Кальярі" із рахунком 3:1.

У складі гостей дублем відзначився капітан "нерадзуррі" Мауро Ікарді, який провів свої голи на 29-й та 83-й хвилинах протистояння. Ще один м'яч до свого активу записав хорват Марцело Брозовіч. Єдине, на що спромоглися господарі, так це на гол у виконанні Леонардо Паволетті, який був забитий на 71-й хвилині.

Таким чином, перегравши "Кальярі", команда Лучано Спалетті на деякий час очолила турнірну таблицю чемпіонату - наразі, в активі "Інтера" 36 балів. "Наполі", який йде другим, відстає на один бал, проте свій матч проти "Удінезе" він зіграє 26-го листопада 2017 року о 16:00.

Цікавий той факт, що "Інтер" за довгий час може нарешті опинитися у Лізі чемпіонів - останній раз "нерадзуррі" грали у найпрестижнішому клубному турнірі Європи ще у сезоні 2011/12.