Винайдено формулу ідеального пенальті

Група вчених Ліверпульского університету імені Джона Мурса знайшла формулу ідеального виконання пенальті.

Група вчених Ліверпульского університету імені Джона Мурса вирішила поставити справу пробиття пенальті на наукову основу. У результаті народилася математично вивірена формула ідеального пенальті.

За словами професора Тіма Кейбла, що очолює відділ спорту та фізичних вправ, вчені вивчали багато факторів, що впливають на виконання пенальті. Однак ключовими факторами виявилися швидкість польоту м'яча та напрямок удару.

Зазначається, що удар повинен бути нанесений зі швидкістю 104,6 км / год, що по силам футболісту середньої руки. Для порівняння: після удару відомого бразильця Роберто Карлоса м'яч летить зі швидкістю 150 км / год. При цьому розбіг ідеального виконавця пенальті дорівнює 5 - 6 кроків і рухатися він повинен під кутом 20 - 30 градусів до осі, що проходить по лінії м'яч - центр воріт. Для вивчення даного питання використовувалися відеозаписи, зроблені камерою, встановленою усередині воріт.


Удар слід наносити тільки у верхній кут воріт. Мертвою для воротаря зоною є точка, яка знаходиться на перетині уявних ліній, якщо їх провести в 50 сантиметрах від поперечини і в 50 сантиметрах від стійки воріт. У цьому випадку, навіть якщо довгорукий і високорослий воротар вгадає напрямок удару, він все одно не в змозі його парирувати.

Читайте також:

Футбол планують виключити з Олімпіад

Чемпіонат України можуть скоротити до 10 команд

Зідан назвав кращого футболіста світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: