Вінокуров покидає велоспорт

Велогонщик з Казахстану вирішив завершити кар'єру після того, як Федерація велоспорту Казахстану наклала на нього річну дискваліфікацію.

Докладніше про "справу Вінокурова" - у відеоролику ПРОСПОРТ

Федерація велосипедного спорту Казахстану ухвалила рішення про дискваліфікацію Олександра Вінокурова до липня 2008 року. Про це в інтерв'ю французьким ЗМІ напередодні розповів віце-президент федерації Ніколай Проскурін. У відповідь на це велогонщик ухвалив рішення піти з велоспорту.

Вінокуров
Олександр Вінокуров
"Я більше не братиму участь в змаганнях. Це моє категоричне рішення, - заявив Вінокуров у п'ятницю. - Я не хочу більше бути в цьому спорті. Сумно, що моя кар'єра закінчилася ось так, але я зроблю все можливе, щоб відновити своє чесне ім'я".

Дискваліфікація Вінокурова пов'язана з допінговим скандалом, в якому гонщик виявився замішаний під час "Тур де Франс-2007".

Вінокуров
Олександр Вінокуров
На п'ятому етапі знаменитої веломногодневки Винокурів в результаті падіння травмував коліна, йому наклали більше 30 швів. Але він продовжив виступ і упевнено виграв два етапи - розділку (13-й етап) і складний гірський етап в Піренеях (15-й).

Проте наступного дня після перемоги в горах стало відомо, що допінг-проба після 13-го етапу дала позитивний результат.

Проба А знайшла в крові спортсмена наявність різних типів еритроцитів, що свідчило про недавнє переливання крові. Вслід за цим з гонки знялася вся команда "Астана".

"Від мене і від мого адвоката вже нічого не залежить, - сказав "Віно" в інтерв'ю казахстанським ЗМІ напередодні засідання спеціальної комісії ФВСК. - Все, що ми могли зробити, вже зроблено. Я дотримуюся своєї позиції.

Кров я не переливав, а UCI (Міжнародний союз велосипедистів) фабрикує проти мене докази з метою нашкодити не тільки мені, але і всій команді "Астана".

Незалежно від того, яке рішення буде ухвалене, я наполягатиму на своїй невинності до кінця".

ВідеоНа Вінокурова накладено річну дискваліфікацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: