Віталій Кличко: битимуся проти Кріса Арреоли

Віталій Кличко розповів, що думає про Девіда Хея, який знехтував усіма домовленостями і відмовився від поєдинку.

Чемпіон світу WBC у надважкій вазі Віталій Кличко розповів, що думає про Девіда Хея, який знехтував усіма домовленостями і відмовився від поєдинку в останній момент. А також Віталій розповів про те, чому зірвалися переговори з "російським гігантом". Як виявилось, тут не обійшлося без Дона Кінга...

- Віталій, якою була ваша перша реакція на демарш Хея?
- Я подумав: "Який хитрий хлопчик!" Головне, щоб у цій ситуації він не перехитрив сам себе. Це стиль Хея – в останній момент викидати фокуси. Валуєву я раджу бути насторожі, щоб перед самим боєм не сталося щось несподіване...

Наші переговори з Хеєм пройшли, ми склали контракт на двобій, де був відсутній тільки підпис британця. Були досягнуті домовленості з нашими партнерами на телебаченні, стадіоні у Франкфурті. Але потім на чотири дні зв'язок з менеджерами Хея зник, на електронні листи й дзвінки вони не відповідали. Хей є громадянином Великобританії, але не є джентльменом.

- Він каже, що ви запропонували йому кабальні умови.
- Я розцінюю це як відмовку. Хей і його адвокати працювали над контрактом разом з нами. Якщо британця щось не влаштовувало, він міг вносити свої корективи.

- Умови вашого бою з Хеєм були такими ж, як і на його бій з Володимиром? Або дещо іншими?
- Вони були приблизно такими ж... Знаєте, поведінка Хея тільки підтверджує, що його відмова від бою з Володимиром 20 червня викликана зовсім не травмою, а проблемами телевізійного партнера. Ми ж так і не отримали жодних документів, що підтверджують травму Хея.

- Валуєв повідомив, що його переговори з Хеєм тривали близько місяця. Виходить, вони йшли у вас за спиною?
- Виходить так... Я - чемпіон світу, ми зробили Хею пропозицію, він її прийняв. Якщо він вів переговори з двома боксерами одночасно, що тут сказати. Я так розумію, Хей, щоб отримати бій з Валуєвим, підписав контракт із Доном Кінгом. Що ж, я можу тільки побажати йому удачі. Хей відомий лише своїм довгим язиком, відрізаними головами і продажем самого себе. Не хоче зі мною битися – нічого страшного. Я буду боксувати проти Кріса Арреоли. Цей 28-річний американець на даний момент не програв жодного бою, у своєму останньому двобої нокаутував Маклайна. Інтерес до цього бою буде не меншим, а то й більшим.

- Тільки в цьому випадку поєдинок, очевидно, має відбутися не в Німеччині, а в Америці?
- Ми зараз ведемо переговори, думаю, найближчим часом буде укладено контракт, після чого оголошене місце проведення бою. Дата? 12 вересня – поки під питанням. Зараз наше завдання – з'єднати основні телеканали, які будуть транслювати двобій, і підібрати місце проведення. Тільки потім ми зможемо точно назвати дату.

- Менеджер Валуєва заявив, що вони зробили вам пропозицію про бій ще до Хея, але потім нібито ви перестали виходити на зв'язок.
- Переговори велися. У нас виникло непорозуміння у фінансовій стороні питання. Валуєв нікуди не дінеться. Наш поєдинок любителі боксу побачать, це питання часу. Я бажаю Валуєву удачі, щоб він не втратив свій титул у бою з Хеєм. І хочу уточнити: переговори веде не Валуєв, а його промоутер. А саме – Дон Кінг. Є ще питання? По-моєму, це багато про що говорить.

Читайте також:

Хей: огидний Валуєв повинен зробити депіляцію

Кличко: Кінг нічого не знає про бій Хей - Валуєв

Валуєв: я не "викрав" Хея у Кличка

Менеджер Кличка: Хей погодився на бій і зник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: