Віталій Кличко: брат змусив усіх критиків піти в тінь

Віталій Кличко поділився враженнями про перемогу Володимира над американцем Едді Чемберсом.

Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі WBC Віталій Кличко поділився враженнями про перемогу чемпіона WBO і IBF/IBO Володимира Кличка над американцем Едді Чемберсом.

- Віталій, ви очікували настільки іскрометної розв'язки бою?
- Розв'язка була очікуваною. Щоправда, Володимир її трохи затягнув. Еммануель Стюард після 11-го раунду сказав братові: "Досить гратися, достатньо інтелігентно боксувати. Пора нокаутувати суперника". Тому що перемога за очками проти Чемберса не могла дати Володимиру того, що дала перемога нокаутом. Після перемоги за очками багато хто б смакував розміри, різницю в рості і так далі між братом і Чемберс. А так Володимир чітко розставив всі крапки над "i" і змусив усіх критиків піти в тінь.

- Як ви відреагували на борцівські прийоми Едді Чамберса?
- Це більше схоже на реслінг. Такі кидки взагалі заборонені. Їх можна нейтралізувати тільки одним - нокаутом суперника. Моє переконання: суддя після таких кидків повинен був карати Чемберса. Тому що такі кидки можуть нанести травму боксеру. Після першого кидка рефері зобов'язаний був попередити Едді, а після другого - зняти з нього очки.

- По діям Чемберса на рингу ви зрозуміли, який у нього був план на бій?
- Едді повинен був постійно контратакувати. Але за рахунок довжини рук і постійного тиску Володимир тримав його на безпечній для себе відстані. І всі потуги Чемберса не дали жодного результату. Чи не тьохнуло в мене серце, коли в другому раунді брат пропустив удар? Знаєте, я щось такого епізоду не пригадаю. Може, це сталося тоді, коли брат втратив рівновагу? Але це не було наслідком удару Чемберса. Тому що за весь бій Володимир жодного справжнього удару не пропустив. Удари зазвичай залишають якісь сліди. Я ж слідів на обличчі брата після закінчення поєдинку не побачив.

- Чемберс вас розчарував?
- Ні. У бою з Олександром Повєткіним він програв тільки через те, що в останніх раундах йому не вистачило сил. Зараз же він був добре готовий фізично до боротьби протягом усіх 12-ти раундів. Можна сказати, що Чемберс зроблений з того ж тіста, що і Кріс Бьорд у свої кращі роки - вони дуже схожі.

Аналіз поєдинку Кличко - Чемберс читайте у статті Олексія Гвоздьова - "Сталевий молот" випередив "Швидкого Едді"

Читайте також:

Руїc: брати Клички "вбили" надважкий дивізіон

Валуєв: Кличко заслужено переміг Чемберса

Володимир Кличко назвав вірогідних суперників на наступний бій

ВідеоВіталій Кличко про перемогу Володимира

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: