Віталій Кличко: Гомес вистоїть максимум 6-7 раундів

На думку Віталія, слабка сторона Гомеса - це те, що він вийде в ринг проти Кличка.

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC українець Віталій Кличко напередодні поєдинку з Хуаном Карлосом Гомес розповів про сильні та слабкі сторони свого суперника, свої стосунки з Олегом Маскаєвим, і переговори з Девідом Хеєм.

- Як проходить підготовка, що нового побачать глядачі 21 березня в ринзі?
- Я прекрасно себе почуваю і перебуваю у відмінній формі. Підготовка до двобою вибудувана ідеально і йде повним ходом. Я не можу дочекатися виходу в ринг проти Хуана Карлоса. Ви станете свідками хорошого поєдинку двох професіоналів.

- У своєму останньому бою, Ви показали чи не найкращий свій бокс, Гомес же - навпаки – ледве переміг не самого сильного Володимира Вірчиса. Як налаштовуєтесь на цього суперника?
- Налаштовуюсь тільки на перемогу, інакше й бути не може. Гомес - сильний суперник, але все-таки, навіть коли ми працювали разом з ним у промоутера Клауса-Пітера Коля, під час спарингів я неодноразово нокаутував кубинця. Щоправда, тоді він виступав лише в першій важкій вазі. Однак, з тих пір він виріс до першого номера у рейтингу WBC, зараз це швидкий професійний боксер, боксувати з ним незручно. Однак, я ще більш незручний для нього. І 21 березня у Штуттгарті я це покажу.

- Які сильні та слабкі сторони Вашого суперника?
- Його слабка сторона - те, що він вийде в ринг проти Кличка. Адже тоді будуть розвіяні всі його заяви про те, що він зможе нокаутувати мене. А щодо сильних сторін, то, як я вже сказав - у нього непогана швидкість, однак, після атаки йому необхідно якийсь час для подальшої концентрації. Цим я і скористаюся.

- І Ви, і Гомес дуже добре знаєте один одного. Кому цей факт зіграє на руку?
- Якби Гомес добре мене знав, то він би не брав собі у спаринг-партнери Володимира Вірчиса. Так як ми з ним абсолютно різні по техніці ведення двобою. І вже сам Вірчис заявив, що у кубинця немає шансів втриматися на ногах, це він з'ясував, перебуваючи в його тренувальному таборі.

- Раніше гучні заяви перед боєм робили тільки Ваші суперники, тепер Ви ставите ріжки Гомесу, по кілька разів на місяць викликаєте на бій Валуєва, а Ваш брат обіцяє показати Хею, де раки зимують. Це нові брати Клички? Або ви, нарешті, дали волю емоціям, які раніше вміло стримували?
- Думаю, висловлювання Володимира - це дуже м'яка відповідь на ту витівку, яку дозволив собі зробити Девід Хей. А справжні емоції братів Кличків вимірюються силою удару.

- Проясніть ситуацію з Олегом Маскаєвим? Може, пора випустити на нього когось з бійців К2 East Promotion?
- Якщо Маскаєв так хоче зі мною зустрітися в ринзі, то нехай приїжджає до мене в тренувальний табір, ми йому видамо рукавички, і він спробує боксувати. Бій між Кличком та Маскаєвим буде цікавий хіба що глядачам тренувального табору, і не більше. Жоден телеканал не захоче купити права на його трансляцію. А щодо бійців К2 - гарна думка, треба подумати.

- Як проходять переговори про бій вашого брата з Девідом Хеем?
- Переговори проходять складно. Проте я впевнений, що вони наближаються до завершення і незабаром офіційно оголосять дату і місце поєдинку.

- Прогнози - справа невдячна, але все-таки, глядачам 21-го чекати швидкоплинний бій або запасатись провіантом на всі 12 раундів?
- Бій буде красивим і принесе задоволення всім шанувальникам професійного боксу. Думаю, Гомес зможе вистояти максимум 6-7 раундів. А як це буде відбуватися, ви зможете побачити 21 березня.

Читайте також:

У Володимира Кличка нова подруга

Гомес: я знищу легенду Кличко

Кличко: мені дуже боляче, що я повинен побити приятеля

ВідеоПро майбутній бій брата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: