Віталій Кличко: ймовірність проведення бою в Донецьку велика

Віталій Кличко підтвержив інформацію, що на стадіоні "Донбас-Арена" може відбутися чемпіонський поєдинок за його участю.

Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко коментує інформацію, що на стадіоні "Донбас-Арена" може відбутися чемпіонський поєдинок за його участю.

- Ви казали, що не виключаєте можливості провести свій наступний бій в Україні на новому ультрасучасному стадіоні "Донбас-Арена". Наскільки ця можливість близька до реальності, чи є для цього якісь перепони?
- Немає нічого неможливого. Брати Клички давно хочуть провести один зі своїх поєдинків на Батьківщині, в Україні. Це наша давня мрія, яка дуже часто наштовхувалася на різноманітні обмеження: високі організаційні стандарти, вимоги телевізійних партнерів, питання техніки безпеки і т.п. Оскільки "Донбас-Арену" буде збудовано за всіма стандартами УЄФА й стадіон буде готовий прийняти європейський чемпіонат 2012 року, то він відповідає міжнародним вимогам. Цей стадіон не буде обмежуватися тільки футбольними матчами, оскільки задуманий як багатопрофільна споруда. Тому ймовірність проведення бою велика.

- ЗМІ вже розповсюдили інформацію, що ви вже практично домовилися про наступний двобій з Миколою Валуєвим. Наскільки це відповідає дійсності. Чи саме "Донбас-Арена" є найімовірнішим місцем для проведення цього об’єднавчого поєдинку?
- Я можу відповідати лише за себе, тому що ми з братом самостійно вирішуємо свою спортивну долю. За Валуєва вирішують його промоутери, тож потрібна їхня згода. Хоча російський боксер серйозно налаштований на цю зустріч. Щодо місця зустрічі, то давайте не бігти перед потягом. Щойно буде прийнято фінальне рішення – буде відповідне повідомлення.

- Як ви вважаєте, чи стане можливий поєдинок на "Донбас-Арені" важливим піаром України в світлі підготовки до Євро-2012?
- Я переконаний, що Євро-2012 – унікальний шанс показати всьому світу, що Україна готова об’єднати всі зусилля заради спільної мети. Є хороший приклад - саме проведення Чемпіонату світу з футболу стало об’єднавчим вирішальним чинником, що усунув суперечності між східною та західною частинами Німеччини в 1991 році. Це підтвердження істини, яку сказав Макс Шмелінг: «Спорт має силу зробити світ кращим, об’єднати людей та зняти суперечності». Як українець, я б дуже хотів, аби політичні негаразди не ставали на заваді організації цієї події. Щоб у нас будувались стадіони, готелі, мости та дороги чи то в Донецьку, чи в Києві, чи у Львові, та й у багатьох інших чудових містах нашої Батьківщини. Зі свого боку, докладаю максимум зусиль для того, аби підтримати Україну в цьому випробуванні. І проведення поєдинку з професіонального боксу, наприклад у Донецьку, напередодні фінального турніру, звісно, додасть позитивних балів Україні. Та від ідеї проведення до виходу спортсмена в ринг потрібно пройти дуже складний і тернистий організаційний шлях.

- Яким чином Ви зараз берете участь у підготовці до Чемпіонату Європи?
- Нині я член Координаційної ради з питань підготовки України до Євро-2012. Переконаний, що проведення такого заходу для нашої держави – це унікальний шанс і позитивний поштовх у розвитку інфраструктури та усієї економіки в цілому. Головне, що отримає Україна від Чемпіонату – це довгостроковий ефект від проведення такої події. Це не лише імідж країни, але й міжнародні інвестиції, які нам вкрай необхідні в ці кризові часи. Шляхом створення належних умов роботи для іноземних компаній та сприяння залученню інвестицій, потрібно будувати політику держави, якщо думати про її майбутнє.

Читайте також:

Непереможний американець хоче битися з Кличком

"Донбас-Арена" прийме бій Кличко - Валуєв

Валуєв: я домовився про бій з Кличком

Віталій Кличко: я прийняв виклик Валуєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: