Віталій Кличко: мене підтримають Пінчук, Тарута і Воронін

Віталій Кличко розповів, з яких цікавих занять складалася його підготовка, що собою представляє суперник і який масштаб поєдинку.

- Ви незвично вели себе на прес-конференціях - насміхалися над Гомесом, ставили йому "ріжки". Робили це з якоюсь певною метою чи він щиро вас розсмішив?
- А ви бачили, як він себе вів?

- Так - ричав, фиркав, "понтувався" ...
- Думаю, у будь-якої людини така поведінка викликала б здоровий сміх.

- А під час підготовки ніяких смішних ситуацій не виникало?
- Жителі австрійського Кіцбюеля, в якому розташувався мій тренувальний табір, ходили в зал, як на екскурсії. Довелося навіть вивішувати табличку з проханням не турбувати спортсмена під час занять (сміється). Прислухалися, і навіть слухняно шикувалися в черзі за автографом.

Кумедний і сам факт, що у ринзі зійдуться діючий депутат Києва проти колишнього зятя тренера суперника. Ціла "Санта-Барбара" з політичним підтекстом (сміється).

- Незвичайні були й деякі вправи у вашій підготовці - ви тягали колоди, розгрібали лопатою сніг. Щось іще залишилося за кадром?
- О, моя програма підготовки - це міні-Олімпійські ігри. Тут і баскетбол, і плавання, і великий і настільний теніс, не кажучи вже про спаринги.

- До речі, про пінг-понг - готуючись до минулого бою проти Пітера, ви грали зі своїм тренером Фріцом Здунеком на рівних. На цей раз перемогти вдалося?
- Вдалося, хоча було непросто. Але, звичайно, ми граємо не заради перемоги. Головне - те, що цей вид спорту мені дає. А саме, розвиває реакцію.

- Невже немає відповідних тренажерів для всіх цих незвичайних занять?
- Вам же вони так подобаються (сміється). А якщо серйозно, то розвивати витривалість і тренувати реакцію на тренажері не вийде. Це всього лише залізо, йому в очі не подивишся. Та й збори мої розраховані у відповідності з особливостями супротивника. І якщо Гомес дійсно вважає, що замість тренувань в залі я просто "граю в сніжки", то можу сказати, що добре сміється той, хто сміється останнім ...

- А яку музику ви ставите під час тренувань?
- В основному це енергійні мелодії. Наприклад, Prodigy.

- Що для вас було непростим під час підготовки?
- Спочатку було складно поєднувати роботу депутата Київради з тренувальним процесом, тому що ситуація, яка зараз склалася в Києві, вимагає від мене постійної уваги. Довелося знайти в моєму графіку час для роботи з фракцією - між сном і тренуваннями. В цей час я обмінююся новинами, спілкуюся з депутатами, прес-службою.

- А старі травми не давали про себе знати?
- Ні, абсолютно.

- Як правило, ви і ваш брат не розголошуєте імена спаринг-партнерів. Але тільки не в цей раз - чому?
- Гомес володіє нестандартною технікою, він лівша, і не так багато спортсменів схожих з ним по стилю. Так що не було сенсу приховувати їхні імена.

- І як - Бьорд, Томпсон та Джеймс виправдали ваші очікування?
- Більш ніж. Кожен з них в чомусь повторює техніку Гомеса. Я провів з ними більше 100 раундів спарингу.

- За останні 10 років ви тільки двічі билися з лівшою. Крiсу Бьорду програли через травму. А Корі Сандерса нокаутували. Нестандартна стійка суперника - це плюс чи мінус для вас?
- Оскільки у мене вже були ліворукі суперники, то поєдинок ще з одним з них не буде чимось особливим, плюсом або мінусом. Гомес відмінно працює в захисті і уникає відкритого бою - ось це складно. Але я до такого двобою повністю готовий.

- Гомес обіцяє, що такого швидкого суперника, як він, у вас ще не було ...
- Відповім, що у нього не було такого сильного суперника, як я. Головне - не швидкість, а кількість попадання в ціль.

- Ви спаррингували з Гомесом, коли ще тренувалися в одному клубі – "Юніверсум". І чим закінчувалися ці тренувальні бої?
- Тим, що Гомес опинявся в горизонтальному положенні ...

- А як він змінився з тих пір?
- Гомес дійсно швидкий і гнучкий боксер, і показав це в першій важкій вазі. Але суперважкий дивізіон - це трохи інше. І після нашого поєдинку все залишиться на своїх місцях: я залишуся чемпіоном, а Гомес - претендентом.

- Правда, що ви запросили Андрія Вороніна побачити бій?
- Так, разом з його дружиною Юлею. У суботу у "Герти" також важливий поєдинок - тут, проти місцевого "Штуттгарта". Щоправда, він відбудеться раніше, ніж мій. Тому Андрій пообіцяв відразу після гри приїхати уболівати за мене.

- А хто ще з відомих особистостей удостоївся вашого особистого запрошення?
- Підтвердив свій приїзд Віктор Пінчук, Сергій Тарута, Святослав Вакарчук. Неодмінно приїдуть підтримати мене і депутати Блоку Кличка у Київраді.

- Помітно, що ви цікавитеся масштабами організації бою ... - Так. Знаю, приміром, що Україна входить до списку близько 100 країн, де будуть транслювати цей двобій. В тому числі вперше жителі Америки зможуть його побачити не в системі платного телебачення, а на відкритому показі найбільшого американського спортивного телевізійного каналу ESPN.

Передматчеві прогнози ви можете прочитати у статті Олексія Гвоздьова "Перевірка Гомесом".

Читайте також:

Кличко і Гомес провели відкрите тренування

Віталій Кличко: поєдинок з Маскаєвим - це мильна опера

Тренер Кличка впевнений у перемозі Віталія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: